دکوراسیون آپارتمانهای کوچک برای زوجهای جوان !

 

 انتخاب صحیح مبلمان


در فضاهای کوچک بیشتر از کاناپه های بدون دسته یا با دسته های ظریف استفاده کنید. در اتاقهای کوچک کشف کردن نقطه هایی برای نشستن میهمانان همیشه آسان نیست، در صورتیکه اگر مبلمان شما بدون دسته باشد بدون از بین رفتن راحتی مهمانان از هر صندلی بیشتر می توان استفاده کرد.

کاربری بیشتر

در فضاهای کوچک اسباب و اثاثیه ای انتخاب کنید که چندین کاربرد داشته باشد. مانند میز وسط اتاق که هم به عنوان میز کاربرد دارد و هم می توان برای قرار دادن پاها در هنگام خستگی استفاده کرد،به علت کوچک بودن فضا امکان برخورد پا به گوشه های کاناپه و میز بیشتر خواهد بود.

پاپ آرت

در اتاق کوچک خود از کارهای هنری که در سایز بزرگ چاپ شده اند استفاده کنید،حتی می توان از کارهای ارزان قیمت سایز بزرگ به روی دیوار های سفید زده شودکه به بزرگ جلوه دادن اتاق بسیار کمک خواهد کرد.

دیدی باز

بدون شلوغ کردن فضا از رنگهای ملایم با طرحهای لطیف در فرش، پرده و پارچه مبل استفاده شود. برای بزرگ نشان دادن فضا بهتر است از اثاثیه ای استفاده کنید که دیدی باز داشته باشند مثل باز بودن فضای بین پایه های مبل و میز که از اشغال فضا جلوگیری کرده است.

 دیدی آشکار

از اسباب و اثاثیه روشن استفاده کنید، مانند میز شیشه ای فضای بسیار مناسبی برای انجام کارهای روزمره مثل دیدن تلویزیون و خوردن عصرانه و چای و حتی بازی بچه‌ها را فراهم کرده است.

در فضای کوچک از اثاثیه ای استفاده کنید که بار بصری کمتری دارند.

استفاده از فضاهای پرت

از فضاهای پرت شده‌ی درون کار هم استفاده کنید. می‌توانید با استفاده از طبقات با رنگهای مشابه، یک دید زیبا به اتاقتان بدهید، در حالیکه از آن قسمت برای قرار دادن وسایل تان هم می‌توانید استفاده کنید.
}