نکته های فنگ شویی برای اتاق خواب

فنگ شویی یک هنر باستانی چینی است که در آن با چیدمان درست وسایل می توان انرژی را برای فضا به ارمغان آورد.در اینجا  نکته های فنگ شویی برای طراحی فضای اتاق خواب شما ارائه می دهیم تا حس بهتری در این اتاق داشته باشید.

هیچ منبع نوری بهتر از نور طبیعی آفتاب نمی تواند حس خوبی به شما ببخشد. با استفاده از یک گیاه یا نهالی داخل گلدان طبیعت را به اتاق خواب ببرید. شب که فرا می رسد استفاده از نورهای مصنوعی ضروری می شود. استفاده از نور های مناسب برای اتاق خواب به شما آرامش خواهد داد.

شلوغی و بی نظمی را از همه جای اتاق خواب حذف کنید، حتی جاهایی که دیده نمی شوند مثل داخل کمد یا زیر تخت.......

هر چیزی را در جای خود بگذارید و اتاق را همیشه تمیز و مرتب نگه دارید.

از رنگ های آرامش بخش و ملایمی مثل زرد، سفید، آبی و سبز کمرنگ استفاده کنید.

تخت خود را در جای دنجی قرار دهید که کمتر در رفت و آمد هستید، نزدیکی به یک پنجره فضا را برای خواب دلباز تر می کند. استفاده از لوازم جفت و قرینه در اتاق یکی از نکات فنگ شویی است.استفاده از مبلمانی با لبه های گرد را فراموش نکنید.

(قیمت پارکت-قرنیز پی وی سی- قیمت پارکت لمینیت-کفپوش- پارکت- کفپوش پی وی سی- پارکت وروکس فلور- اسپوتا نوین چوب- پارکت آلمانی- دکوراسیون داخلی- فروش پارکت- پارکت چیست؟ تفاوت میان کفپوش و لمینیت پارکت چیست؟ پارکت لمینیت- تفاوت لمینیت و کفپوش- قرنیز- نصب پارکت- پارکت ترکیه ای- قرنیز تمام پی وی سی- طراحی داخلی-  قرنیز روکش پی وی سی-نصب پارکت لمینیت)

}