تخت خواب تاشو کمجا و دیواری در دکوراسیون اتاق های کوچک با مدل های جدید و مدرن


در سال های اخیر کمبود جا و فضا در آپارتمان ها و خانه ها تقریبا به امری عادی تبدیل شده و ساکنان این مدل واحدهای مسکونی سعی دارند به هر شکل ممکن خود را با شرایط موجود وفق بدهند. البته طراحان مدل در کارخانه های تولیدی مصنوعات و لوازم چوبی خانگی هم بیکار ننشسته اند و سعی دارند تا با ایده ها و ابداعات خود تا حد زیادی این مشکل کمبود فضا را حل و فصل کنند.

تخت خواب تاشو یکی از بهترین گزینه ها برای آپارتمان هایی با اتاق خواب های کوچک می باشد.هرچه به جلوتر می رویم فضای آپارتمان های شهری کوچک و کوچک تر می شوند بطوریکه در ساخت این آپارتمان ها معمولا از قسمت های دیگر خانه گرفته می شود و به فضاهای مهم تر خانه مانند آشپزخانه و اتاق نشیمن و پذیرایی داده می شود. در چنین شرایطی باید در طراحی محیط خانه، بخصوص اتاق خواب ها از سانت سانت فضا استفاده کرد تا از فضایی دلگیر که مشکلاتی زیادی هم برای رفت و آمد افراد  ایجاد می کند، دوری کرده باشیم.قرار دادن تخت در اتاق خواب هایی که با محدودیت فضا روبرو هستند به یکی از مشکلات بزرگ هر فردی برای تزیین اتاق    خواب تبدیل می شوند.

 در چنین شرایطی تخت خواب تاشو مانند یک فرشته نجات به کمک تان می آید. همانطور که قبلا گفتیم یک اتاق خواب خوب باید به همان اندازه ایی که فضای آرام و دلپذیر برای استراحت و آسایش فراهم می کند، دارای فضای کافی برای حرکت و نگهداری وسایل اتاق هم باشد. این تخت خواب ها نه تنها فضای کافی برای رفت و آمد ما در اتاق فراهم می کند بلکه با پنهان شدن خود در دیوار یا میز و مکان های دیگر از بهم ریختگی و شلوغی در دکوراسیون اتاق خواب جلوگیری می کند و آنرا در تناسب و زیبایی نگاه می دارد. با این کار می توانید فضای اتاق خواب خود را به وسایل مهم دیگری اختصاص دهید، برای مثال می توانید کتابخانه ایی شیک و زیبا در گوشه ایی از اتاق قرار داده و یا میز کار و کامپیوتر خود را در اتاق جای دهید.

(قیمت پارکت-قرنیز پی وی سی- قیمت پارکت لمینیت-کفپوش- پارکت- کفپوش پی وی سی- پارکت وروکس فلور- اسپوتا نوین چوب- پارکت آلمانی- دکوراسیون داخلی- فروش پارکت- پارکت چیست؟ تفاوت میان کفپوش و لمینیت پارکت چیست؟ پارکت لمینیت- تفاوت لمینیت و کفپوش- قرنیز- نصب پارکت- پارکت ترکیه ای- قرنیز تمام پی وی سی- طراحی داخلی-  قرنیز روکش پی وی سی-نصب پارکت لمینیت)


}