تكنیك‌های هوشمندانه چیدمان اتاق خواب های کوچک

به كارگیری ایده‌های هوشمندانه، از ایجاد فضاهای نگهدارنده هوشمندانه تا مبلمان چندكاره، می‌تواند حیات جدیدی به فضای فشرده شما اضافه كند.

از یك پالت رنگی محدود استفاده كنید. اگر نمی‌خواهید فضای شما كاملا سفید باشد از رنگ‌های مورد علاقه خود استفاده كنید، اما به شیوه‌ای درست و فکر شده. 

به نور طبیعی اجازه ورود بدهید. در فضاهای كوچك پرده‌ها را به حداقل برسانید تا بیش‌ترین نور طبیعی وارد اتاق شود و فضای اتاق پرانرژی شود. از كركره‌های ساده و یا پرده‌های نازك استفاده كنید تا حتی وقتی می‌خواهید آن‌ها را بكشید باز هم اتاق شما خیلی تاریك نشود.  از استفاده از پنجره هراس نداشته باشید. قانونی وجود ندارد كه شما را از قرار دادن تخت‌خواب در كنار پنجره منع كند.

با استفاده از آینه چشم را فریب بدهید. ایجاد خطای بصری با استفاده از آینه روشی كلاسیك است كه همیشه به كار می‌آید. یك دیوار آینه‌ای، كه مناسب اتاق‌خواب‌های كوچك است، فضا را از نظر بصری دوبرابر می‌كند.وسایل اتاق‌خواب را براساس ابعاد فضای خود در نظر بگیرید. داشتن مبلمانی كه براساس ابعاد فضای شما ساخته شده است ایده بسیار خوب و راهگشایی است.

این تخت‌خواب كوچك برای قرار گرفتن در زیر شیب سقف طراحی شده است و از این طریق فضاهای دیگر این اتاق آزاد شده‌اند. كشوهای پیش‌ساخته و میز كناری كه به دیوار نصب شده است و هم‌چنین نور كارایی این اتاق را به حداكثر رسانده‌اند و در عین حال صندلی شفاف نشیمنی ساده و متناسب با فضا است.از رنگ سفید غافل نشوید. استفاده از رنگ سفید باعث بزرگ‌تر به نظر رسیدن اتاق می‌شود و راه‌های زیادی برای به كارگیری این رنگ در فضا وجود دارد.

(قیمت پارکت- قرنیز پی وی سی- قیمت پارکت لمینیت- کفپوش- پارکت- کفپوش پی وی سی- پارکت وروکس فلور- فروش پارکت- دکوراسیون داخلی- پارکت چیست؟ پارکت آلمانی- تفاوت میان کفپوش و لمینیت پارکت چیست؟ پارکت لمینیت- تفاوت لمینیت و کفپوش- قرنیز- نصب پارکت- پارکت ترکیه ای- قرنیز تمام پی وی سی- اسپوتا نوین چوب- قرنیز روکش پی وی سی - طراحی داخلی- نصب پارکت لمینیت)}