Blog

 • زیرسازی پارکت لمینت

  زیرسازی پارکت لمینت یکی از مهمترین اقداماتی است که پیش از نصب پارکت لمینت، می توان انجام داد. چون سطح زیر پارکت لمینت، نباید پستی و بلندی داشته باشد. بنابریان تا حد امکان سطح زیر آن را بهتر است صاف و آماده کرد که بعدا مشکلی پیش نیاید.

  ادامه مقاله
 • کاربردهای پارکت لمینت

  استفاده از پارکت لمینت دارای مزایای زیادی می باشد. از جمله افزایش زیبایی محیط اطراف و همچنین دوام بالای آن به عنوان یک کفپوش مطمئن. به همین جهت کاربردهای پارکت لمینت، بسیار گسترده هستند

  ادامه مقاله
 • مقایسه کفپوش لمینت و فرش

  انتخاب کفپوش خانه اهمیت زیادی دارد. در مقاله های گذشته در مورد انتخاب و مزایا و معایب کفپوش هایی مانند سرامیک، سنگ، پارکت چوبی و پارکت لمینت مطالبی جهت اطلاع هر چه بیشتر شما علاقه مندان، نوشتیم. اکنون با مقایسه کفپوش لمینت و فرش می خواهیم به این مقوله مهم نیز بپردازیم.

  ادامه مقاله
 • نحوه شستشوی پارکت

  نحوه شستشو و تمیز کردن پارکت چوبی اهمیت زیادی دارد. پس از نصب پارکت چوبی، مسلما از داشتن یک کفپوش زیبا احساس خوبی خواهید داشت. این کفپوش چوبی تا مدتها همچنان تمیز و درخشان خواهد بود و از راه رفتن بر روی سطح آن حس رضایت به فردی دست می دهد. اما این مسئله برای ماه ها و یا سالهای اول است و به مرور زمان ممکن است هر اتفاقی بیفتد مثلا بر روی سطح و یا لای درزهای آن جرم، گرد و خاک و یا لکه بیفتد

  ادامه مقاله
 • پارکت سه بعدی

  پارکت های چوبی و همچنین بیشتر پارکت لمینت ها، اکثرا دارای طرح های دو بعدی ساده هستند ولی در سالهای اخیر پارکت سه بعدی هم وارد بازار شده است. این نوع کفپوش سه بعدی، امروزه طرفداران خاص خود را دارد به خصوص نزد جوانانی که طرفدار مدلهای جدید هستند و می خواهند فضای خانه و یا محل کارشان محیطی جدید و مدرن باشد.

  ادامه مقاله
 • ابزار نصب پارکت

  برای نصب پارکت و لمینت، لازم است که نصاب از ابزارهای نصب مخصوص استفاده کند. این لوازم کمک می کنند که نصب کفپوش پارکت چوبی و یا پارکت لمینت، به راحتی صورت گرفته و در نهایت کیفیت کار به حدی مناسب باشد که لای درزها کاملا گرفته شده و مشکلی هم از بابت آخرین ردیف پارکت ها پیش نیامده و و هم سطح بودن تایل ها با یکدیگر (نداشتن هیچ گونه پستی و بلندی) هم به درستی انجام شده باشد.

  ادامه مقاله
 • نصب پارکت و لمینت

  برای نصب پارکت چوبی و یا نصب پارکت لمینت، اقدامات خاصی لازم است که نصاب پارکت انجام دهد. هر چند که نصب این نوع کفپوش ها نسبتا آسان است ولی نکات کلیدی مهمی را جهت نصب باید در نظر داشته باشید تا این کار با بهترین کیفیت انجام شده و موجب دوام و ماندگاری هر چه بیشتر کفپوش ها شود.

  ادامه مقاله
 • بهترین پارکت آلمانی

  اینکه بهترین پارکت آلمانی چیست و کدام شرکت آلمانی بهترین پارکت چوبی را ساخته و به فروش می رساند، سئوالی که شاید ذهن بسیاری از مشتریان و علاقه مندان به پارکت را مشغول کند. همانطور که در بخش های دیگر سایت و مقالات قبلی (مانند پارکت های چوب مهندسی برند وروکس فلور، انواع پارکت و پارکت چوبی) جهت آشنایی هر چه بیشتر شما نوشتیم

  ادامه مقاله
 • پارکت لمینت آلمانی

  یک پارکت لمینت آلمانی از بهترین لمینت ها به شمار می رود و می تواند به عنوان یک کفپوش مناسب بکار رود. همانطور که پیشتر گفتیم لایه میانی پارکت لمینت ها از HDF و یا MDF است. در کشور آلمان سالهاست که شرکت های متعددی اقدام به ساخت و فروش انواع پارکت لمینت با کیفیت مناسب و درجه یک کرده اند. همین امر نیز موجب شده تا در سالهای اخیر پارکت لمینت های آلمانی در جهان طرفداران زیادی داشته باشند و در حال حاضر جزء پرفروش ترین لمینت ها در سطح جهان باشند.

  ادامه مقاله
 • انواع پارکت

  پارکت ها نیز مانند لمینت دارای انواع مختلفی هستند. مجددا در اینجا یادآوری می کنیم که تفاوت پارکت چوبی و لمینت ساختار چوبی آن است و در واقع قطعات پارکت تشکیل شده از قطعات چوب طبیعی هستند و به همین دلیل دارای شکل های ظاهری زیبا و متنوعی هستند. از طرف دیگر پارکت ها دارای انوع مختلفی از لحاظ اندازه و طرح نیزهستند

  ادامه مقاله
 • پارکت لمینت آلمانی وروکس

  استفاده از پارکت لمینت به عنوان کف پوش متداول، امری به نسبت تازه است. پارکت لمینت پوشش کفی دارای لایه های متفاوت بوده و مغز کار از چوب فشرده یا به اصطلاح HDF ساخته می شود. جهت آشنایی کامل با ساختار داخلی پارکت لمینت به مقالات ʺاصطلاحات پارکت لمینت قسمت اولʺ، ʺاصطلاحات پارکت لمینت قسمت دومʺ و ʺاستاندارد اروپایی EN13329 برای پوشش های پارکت لمینت کفʺ مراجعه فرمایید.

  ادامه مقاله
 • پارکت یا لمینت

  پوشش های کف از دیر باز نقشی تعیین کننده در دکوراسیون محل کار و زندگی نوع بشر داشته اند. کف با توجه به متراژ بالا و سطح دید گسترده ای که در کل منزل یا محل کار داشته و سطح مشترک موازی یا قائم با وسایل دکوری منزل، سقف، دیوار ها و .... سبب اهمیت بالای پوشش های کف در قیاس با سایر قسمت های خانه میشود.

  ادامه مقاله
 • قرنیز های چوب مهندسی وروکس فلور

  قرنیزهای چوب مهندسی وروکس در ابعاد 8 سانت و 12 سانتی با مغز MDF و رویه های چوب طبیعی بلوط در کشور های چک و لهستان با برند وروکس فلور(VEROX FLOOR) تولید شده و جهت پخش به انبار های ترکیه و ایران واقع در شهر های ازمیر و تهران منتقل میشوند.

  ادامه مقاله
 • پارکت های چوب مهندسی وروکس فلور

  پارکت های چوب مهندسی برند وروکس محصول کشور های چک و لهستان بوده و به سفارش برند وروکس فلور در این کشور ها تولید و به دپو های برند وروکس واقع در شهر ازمیر ترکیه و شهر تهران ارسال می گردد. پارکت های چوب مهندسی برند وروکس دارای 12 رنگ متفاوت و منحصر به فرد بوده و تعداد بالایی از این کد رنگ ها موجود انبار تهران در متراژ بالا می باشند.

  ادامه مقاله
 • برند وروکس فلور (Verox Floor)

  وروکس برندی تجاری متعلق به شرکت Versan Veriyeri ترکیه بوده و جنس های مختلف خود را به سفارش در کارخانه های مختلف اروپا تولید می کند.

  ادامه مقاله
 • استاندارد جامع نصب پاركت و لمينت قسمت سوم

  در قسمت های قبلی این سری از نوشتار به برخی نکات اساسی قابل توجه قبل و حین نصب پارکت پرداخته شد در ادامه توجه شما عزیزان را به نکات بیشتر در زمینه نصب پارکت و لمینت دعوت می کنیم.

  ادامه مقاله
 • استاندارد جامع نصب پاركت و لمينت قسمت دوم

  در قسمت اول این نوشتار به بررسی ساختار درونی لمینت و مشابهت رفتاری پارکت لمینت با چوب طبیعی در مواجهه با تغییرات محیطی مانند تغییرات دمایی و رطوبت پرداختیم. در قسمت سوم این نوشتار به خواص رویه لمینت و تاثیرات ساختاری رویه بر روش های نصب پارکت لمینت خواهیم پرداخت.

  ادامه مقاله
 • استاندارد جامع نصب پاركت و لمينت قسمت اول

  نوشته حاضر اطلاعات جامعي از روش های صحيح نصب پارکت لمينت را خدمت شما عزيزان ارايه مي دهد. البته اين اطلاعات به صورت جامع و كلي بوده و در صورت ارايه اطلاعات تخصصي توسط توليد كننده پارکت لمينت هنگام نصب، اولويت با اطلاعات خاص توليد كننده خواهد بود.

  ادامه مقاله
 • اجرای پارکت لمینت بر روی سیستم گرمایش از کف قسمت 5

  همواره در چینش وسایل منزل به نحوه چینش به گونه ای که فضای کافی روی پارکت لمینت جهت جلوگیری از تجمع گرما فراهم باشد توجه فرمایید. استفاده از فرش به گونه ای که کل فضای روی پارکت را پوشش دهد توصیه نمی گردد. عدم توجه به این نکته می تواند سبب تجمع گرما در برخی نکات و افزایش تمرکز تنش در برخی نقاط پارکت لمینت شده و عمر مفید پارکت لمینت کف منزل شما را کاهش می دهد.

  ادامه مقاله
 • اجرای پارکت لمینت بر روی سیستم گرمایش از کف قسمت 4

  حداکثر دمای تماس بین کف پارکت با رویه زمینی که پارکت لمینت بر روی آن نصب می شود باید 27 درجه سانتیگراد باشد. توجه به این نکته الزامی است که دمای 27 درجه ماکزیمم دمای سطح نصب پارکت بوده و دمای رویه پارکت لمینت نیست. دمای رویه ی 27 درجه ای پارکت لمینت به دلیل وجود ضریب خطی انتقال دما در ضخامت های مختلف پارکت لمینت به معنای دمای بالاتر در کف بوده و دمای بالاتر می تواند سبب جداسازی لایه های چسب موجود در اچ دی اف لمینت گردد. در مورد پارکت های چوب مهندسی نیز همین مشکل وجود دارد. در مورد پارکت های چوب solid باید سیستم نصب مبتنی بر نصب شناور بدون استفاده از هیچ گونه فیکساتور باشد.

  ادامه مقاله
 • اجرای پارکت لمینت بر روی سیستم گرمایش از کف قسمت 3

  بعد از نصب پارکت لمینت کف حداقل باید 48 ساعت سیستم گرمایش از کف خاموش بماند. بعد از گذشت 48 ساعت باید دمای سیستم گرمایش از کف زیر پارکت لمینت را به صورت تدریجی و روانه 5 درجه بالا برد. عدم توجه به این نکته و افزایش دمای ناگهانی می تواند سبب آسیب به پارکت و لمینت کف منزل یا محل کار شما گردد.

  ادامه مقاله
 • اجرای پارکت لمینت بر روی سیستم گرمایش از کف قسمت 2

  کف محل نصب پارکت لمینت قبل از نصب حتما باید به صورت کامل خشک باشد در غیر این صورت بعد از نصب پارکت لمینت در اثر اختلافات دمایی بخار آب موجود در کف تبخیر شده و لایه زیرین پارکت لمینت را که ضعیف ترین قسمت آن می باشد تخریب می کند. تنها راه اطمینان از تبخیر کامل بخارات آب موجود در کف روشن کردن سیستم گرمایش از کف با توجه به نکته دوم مقاله راهنمای جامع اجرای پارکت لمینت بر روی سیستم گرمایش از کف قسمت اول می باشد.

  ادامه مقاله
 • راهنمای اجرای پارکت لمینت بر روی سیستم گرمایش از کف

  سیستم های گرمایش از کف دما پایین بر مبنای سیال آب یه سیستم های گرمایش از کف برقی مدفون در کف زمین قابلیت انطباق بالایی با انواع پوشش های کف پارکت لمینت را دارند. در هنگام نصب پوشش کفی با که بر روی گرمایش از کف استوار می گردد توجه به نکات ذیل ضروری است.

  ادامه مقاله
 • چرا کف های پارکت لمینت صدا می دهد قسمت چهارم

  در چند قسمت ابتدایی این مقاله تعدادی از عوامل متفاوت موثر بر احتمال ایجاد صدا در پارکت پرداختیم. در این مقاله به تاثیر نقش فوم زیر پارکت در صدای احتمالی ایجاد شده خواهیم پرداخت. همان گونه که مستحضرید دو نوع کلی نصب در مورد کفپوش های چوب رایج در بازار وجود دارد. نوع اول نصب به صورت چسبی بوده که مختص پارکت های تمام چوب می باشد.

  ادامه مقاله
 • چرا کف های پارکت لمینت صدا می دهد قسمت سوم

  پوشش های کف پارکت و لمینت با وجود زیبایی بی حد و حصری که دارند می توانند در گذر زمان و عدم رعایت برخی نکات فنی در پروسه تولید، نصب و نگهداری مشکلاتی را برای مصرف کنندگان ایجاد کند. یکی از مشکلاتی که اکثر مصرف کنندگان پارکت لمینت با آن مواجه می شوند به صدا افتادن پارکت است. برای رفع مشکل صدای پارکت باید علت ایجاد مشکل را کشف کرد. چرا پارکت صدا می دهد؟ صدای کف پارکت لمینت منزل شما به دلیل یکی از موارد ذیل می تواند باشد.

  ادامه مقاله
 • چرا کف پارکت لمینت صدا میدهد قسمت 2

  در قسمت اول این مقاله به ناهمگونی سطح به عنوان یکی از علل به صدا افتادن پارکت منزل و پارکت-لمینت های محل کار پرداخته شد. قسمت دوم این مقاله به بررسی عوامل تشدید کننده تمرکز تنش پرداخته و در این بخش به تاثیر ساختار داخلی کلیک های پارکت و لمینت بر صدای احتمالی ایجاد شده خواهیم پرداخت.

  ادامه مقاله
 • چرا کف های پارکت لمینت صدا می دهد

  تغییرات دمایی در فصول مختلف سال سبب حرکت پارکت با توجه به ضریب حجمی اچ دی اف لایه میانی می گردد. با توجه به توضیحاتی که در قسمت اول این مقاله ارائه گردید ناهمگونی سطح سبب ایجاد تمرکز تنش در کلیک های پارکت و حرکت کلیک ها داخل هم می گردد. تغییرات دمایی این تمرکز تنش را بیشتر کرده ‍و سبب حرکت بیشتر کلیک ها در فصول سردتر سال و تحت فشار بودن کلیک ها در فصول گرم می گردد. این تغییرات دمایی گاهی اوقات در ساعات مختلف روز هم قابل مشاهده بوده و به همین دلیل صدای پارکت در بازه های زمانی متفاوت روز مانند صبح اول وقت با غروب متفاوت است.

  ادامه مقاله
 • نقش پوشش کف در دکوراسیون داخلی منزل قسمت سوم

  در مقاله قبلی به کلیاتی از نقش کف ساختمان در دکوراسیون داخلی اشاره شد و انواع پوشش های کف با توضیحاتی مختصر در مورد پوشش کف لمینت خدمت شما عزیزان ارائه گردید. در این مقاله به کلیات ساختار پوشش لمینت و لایه های مختلف تشکیل دهنده ی آن خواهیم پرداخت.

  ادامه مقاله
 • نقش پوشش کف در دکوراسیون داخلی منزل قسمت دوم

  در مقاله قبلی به کلیاتی از نقش کف ساختمان در دکوراسیون داخلی اشاره شد و انواع پوشش های کف با توضیحاتی مختصر در مورد پوشش کف چوب یا به اصطلاح پارکت خدمت شما عزیزان ارائه گردید. در این مقاله به پوشش کف شماره پنجم اشاره شده در قسمت اول دکوراسیون داخلی پرداخته و تفاوت های پوشش های لمینت و پارکت در کنار مزایا و معایب آنها ذکر خواهد شد.

  ادامه مقاله
 • نقش پوشش کف در دکوراسیون داخلی منزل

  پوشش کف به دلیل مساحت بالا و سطح دید نسبتا وسیع و یکپارچه ای که در مقایسه با سایر مکان های منزل دارد از اهمیت بسزایی در دکوراسیون داخلی منزل شما برخوردار است. اهمیت این موضوع زمانی که به نقاط تقاطع کف با ادوات داخلی منزل مانند مبلمان توجه شود دو چندان خواهد بود.

  ادامه مقاله
 • تاریخچه کاربرد چوب در دکوراسیون داخلی

  چوب از ابتدایی ترین و پر کاربرد ترین مصالح موجود در طبیعت بوده و از اولین روز های زندگی نوع بشر بر روی کره ی زمین بوده و با قابلیت های منحصر به فردی مانند تجدید پذیری، در دسترس بودن و ... در ساخت و شکل گیری تمدن بشری موثر بوده است. بنا به گفته مورخین در ساخت شهر شوش از چوب استفاده ی فراوان شده و در کتیبه های برجسته سنگی می توان استفاده از انواع مختلف چوب را مشاهده کرد.

  ادامه مقاله
 • استاندارد اروپایی EN13329 برای پوشش های لمینت کف

  از یکم جولای 2006 ورژن اصلاحی EN 13329 مورد استفاده قرار گرفته و جایگزین استاندارد قبلی شده است. در سال های اخیر کیفیت کفپوش های لمینت انحصارا توسط مقادیرTaber تعیین می شود. اما این روش ایرادات زیادی در تعیین کیفیت لمینت دارد

  ادامه مقاله
 • پاركت طرح سرامیك

  پاركت های اروپایی موجود در بازار از نظر نوع طراحی به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. این دسته بندی بنا به نوع قرار گرفتن پاركت هنگام نصب بر روی زمین انجام می شود. یكی از مهم ترین انواع پاركت لمینیت، پاركت طرح سرامیك می باشد. پاركت های طرح سرامیك در بازار به دو دسته كلی تقسیم می شوند. گروه اول پاركت هایی كه ابعاد تایل های آن ها به صورت مربع می باشد و گروه دوم پاركت هایی با ابعاد استاندارد (مستطیلی) كه طراحی روی آنها به شكل سرامیك و مربعی می باشد.

  ادامه مقاله
 • اصطلاحات لمینت (قسمت دوم)

  HDF نوعی پنل چوبي است كه از فيبرهاي چوبي ساخته مي شود. اين پنل ها در حالت كلي به دليل شكل يكپارچه و رويه بدون درز به عنوان لايه هاي مياني لمينيت استفاده مي شود. بر روي HDF به دلیل مشخصات ساختاری خاصش می توان طرح خاصی را پرینت یا کل رویه را رنگ کرد. رویه HDF در مقایسه با MDF به دلیل چگالی بالاتری دارای مقاومت کششی می باشد.

  ادامه مقاله
 • اصطلاحات لمینت (قسمت اول)

  بیش از 90 درصد ساختار كلی لمینیت وروكس از مشتقات چوبی بوده و بنابراین خواصی شبیه چوب دارد. لذا توجه فرد به چگونگی ساختار و عملكرد چوب در مقابل رطوبت تاثیر بسزایی در نگهداری و طول عمر لمینیت مصرفی دارد. لمینیت می تواند به سان چوب و با توجه به شرایط محیطی رطوبت را جذب كرده و یا از دست بدهد و این امر سبب انقباض و انبساط كف نصب شده می گردد.

  ادامه مقاله
 • ضریب سایش برای کف پوش های لمینت

  کلاس سایشی لمینت مبین میزان مقاومت لمینت در مقابل سایش بوده و با اصطلاح AC نشان داده می شود. AC مخفف Abrasion Coefficient می باشد. نرخ مقاومت سایشی توسط تست (Taber) تعیین شده و از استاندارد EN 13329 اروپا تبعیت می کند.

  ادامه مقاله
 • تفاوت پارکت های چوبی و لمینت

  پارکت پوششی از جنس چوب است، که برای کف داخل ساختمان استفاده می‌شود. پس از نصب، سطح روی آن را ساب زده و سپس با پوشش مناسب رنگ می‌زنند، تا صاف و صیقلی شود. پارکت در اثر برخورد اشیاء نوک تیز با آن آسیب دیده و خش می‌افتد و پس از گذشت چند سال لازم است تا سطح آن مجددا ساب خورده و پوشش آن تجدید شود. کفپوش‌های پارکت، با ظاهری چشم نواز و طراحی مد روز، از مقبولیتی غیر قابل رقابت برخوردارند. این کفپوش‌ها، تمامی زیبائی که شما از یک پوشش چوبی انتظار دارید، را به شما عرضه خواهد کرد

  ادامه مقاله
 • Happy christmas

  جشن کریسمس (که به آن نوئل هم گفته می شود) در واقع جشن زادروز حضرت عیسی مسیح است. البته بین مسیحیان جهان در زمینه برگزاری این جشن مهم و مقدس دین مسیحی، کمی اختلاف نظرهست و بعضی از مسیحیان کاتولیک، بیشتر پیروان مذهب ارتدوکس و همچنین بیشتر مسیحیان پروتستان، جشن کریسمس را در ۲۵ ام ماه دسامبر برگزار می کنند ولی بعضی از گروه ها و پیروان سایر مذاهب این دین، جشن کریسمس را به هنگام شامگاه ۲۴ ام دسامبر جشن می گیرند.

  ادامه مقاله
 • نحوه انتخاب صحيح كاغذ ديواری

  انتخاب يك كاغذ ديواری صحيح و خوب كاري سخت و هراسناك است؛ به خصوص اگر قبلا اين كار را انجام نداده باشيد. دليل سختي انتخاب کاغذ دیواری این است كه تنوع بيشماري از كاغذ ديواری از لحاظ طرح و رنگ و هم‌چنين جنس پشت كاغذ ديواري در بازار موجود است كه بايد از بين اين تنوع بيشمار، مناسب‌ترين گزينه را براي دكوراسيون خانه خود انتخاب و استفاده كنيد.

  ادامه مقاله
 • چه پوششی برای کف آشپزخانه مناسب است؟

  بدون شک انتخاب کف خانه از سخت ترین کارها بعد از تمام شدن خانه است. چون اولین چیزی که به محض ورود به خانه به چشم می آید ودر زیبایی خانه اثر زیادی دارد کف خانه است. همچنین یکی از سخت ترین انتخاب ها، انتخاب کفپوش برای کف آشپزخانه است هم باید با همه خانه هماهنگ باشد وهم قابلیت هایی مثل ضد لک بودن یا مقاومت در برابر شوینده ها را هم داشته باشد

  ادامه مقاله
 • لمینیت تیره بهتر است یا روشن؟

  گر شما هم قرار است جلوه جدیدی به خانه خود بدهید و در انتخاب لمینیت تیره یا روشن دو دل هستید توصیه می‌کنیم این نکات را در نظر داشته باشید.

  ادامه مقاله
 • تكنیك‌های هوشمندانه چیدمان اتاق خواب های کوچک

  تكنیك‌های هوشمندانه چیدمان اتاق خواب های کوچک ، طراحی یك اتاق‌خواب كوچك می‌تواند كار لذت‌بخشی باشد. با طراحی درست و به كارگیری تكنیك‌های هوشمندانه، شما می‌توانید اتاق دنج خود را تبدیل به استراحتگاهی رویایی كنید.

  ادامه مقاله
 • دکوراسیون گرم در فصل سرد

  رخوت روزهای سرد زمستان فضای بسیاری از منازل را سرد می کند. اگر بخواهیم محیط زندگی مان را با کمترین هزینه گرم و صمیمی تر کنیم و خانه ای امن، شاد و راحت در برف و باران این فصل از سال داشته باشیم باید به راهکارهای ساده ای توجه کنیم.

  ادامه مقاله
 • نکات مهم چیدمان مبلمان در منزل

  در مطلب زیر با در نظر گرفتن برخی از قوانین پایه چیدمان، برخی نکات مطرح شده است که می تواند کمک خوبی باشد تا بدانید هر چیزی را کجا قرار دهید و انتخاب هایتان را الویت بندی کنید.

  ادامه مقاله
 • فوم سایلنت چیست و چه کاربردی دارد؟

  فوم کاربردهای مختلفی دارد و در مصارف گوناگونی همچون صنعت مبلمان، سیستم‌ های عایق کاری، کفپوش های ورزشی و… استفاده می شود اما فومی که ما در این مقاله درباره آن توضیح خواهیم داد.

  ادامه مقاله
 • نکاتی مفید و جذاب برای داشتن دکوراسیون جدید و بهاری در منزل

  حال که از فصل زمستان عبور کرده و وارد فصل بهار شده ایم ممکن است شما هم با مشاهده تغییر و تحول در طبیعت تصمیم به تعویض دکوراسیون قدیمی منزل خود گرفته باشید. در این مطلب نکات مفیدی را برای داشتن دکوراسیون جدید و بهاری در منزل ارائه خواهیم کرد تا اندکی شما را در این مورد راهنمایی کرده باشیم.

  ادامه مقاله
 • اتاق کار به سبک فنگ شویی

  اگر در گروه افرادی هستيد که مشغله زیادی در طول روز دارید و به مسائل زیادی فکر می‌کنید، به شما سفارش می‌کنیم به توصیه کارشناسان فنگ‌شویی درباره شیوه چیدمان اتاق کار دقت کنید. با کمک این متدها علاوه بر آنکه می‌توانید سلامت فیزیکی و روحی خود را بیشتر کنید، می‌توانید با تمرکز و انرژی بیشتری برای کسب موفقیت گام بردارید.

  ادامه مقاله
 • پارکت چه مزایا و معایبی نسبت به سرامیک دارد؟

  در سالهای اخیر در کشورمان ایران، از شش نوع کفپوش بیشتراز سایر انواع آن استفاده شده که البته هر کدام از آنها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. این شش نوع کفپوش عبارتند از: موکت، پلاستیک، سنگ، سرامیک، پارکت و لمینت (پارکت لمنیت)

  ادامه مقاله
 • با انتخاب بهترین پارکت دکوراسیون خود را ارتقا دهید

  يكي از مهم ترين عوامل موثر در ارتقاء كيفيت دکوراسیون داخلي ، انتخاب و به كار گيري مصالح ساختماني مناسب است .در اين انتخاب طراح داخلی بايد با آگاهي و شناختي كه از مشخصات فني و كاربري مصالح مختلف دارد ، دست به انتخاب بهينه بزند.

  ادامه مقاله
 • چه رنگ کفپوش مناسب فضای خانه است؟

  این روزها بسیاری از مالکان خانه‌های قدیمی در حال بازسازی ملک خود و تغییر دکوراسیون آن هستند تا آن را بهتر و سریعتر اجاره دهند؛ افرادی هم هستند که قرار است بزودی به واحد مسکونی نوساز خود نقل مکان کنند، بنابراین سعی می‌کنند بهترین دکوراسیون را برای خانه خود در نظر بگیرند.

  ادامه مقاله
 • دکوراسیون جزیره در آشپزخانه

  امروزه آشپزخانه ها را در هر شکل و طرحی طراحی می کنند. این فضا نقش مهمی در زندگی روزمره ما دارد، به همین دلیل طراحی آن باید عملکردی نیز باشد. علاوه بر آن، ظاهر خوب آشپزخانه نیز بسیار مهم می باشد. بسیاری از افرادی که در آپارتمان ها یا خانه های کوچک زندگی می کنند، برای تهیه غذا و سرو غذا فضای جداگانه ای ندارند، پس لازم است که فضای آشپزخانه آنها طوری طراحی شود که هر دو عمل به خوبی قابل انجام باشد.

  ادامه مقاله
 • دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک با چیدمانی جذاب و کاربردی

  طراحی هر فضای کوچکی چالش برانگیز است، اما دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک بعنوان مکانی که اعضای خانواده و مهمانان بیشتر اوقات خود را در آن می گذارند، می تواند به معمایی بسیار پیچیده تبدیل شود. نقشه ریزی برای فضا در چنین شرایطی مهم ترین قدم برای شروع کار است اینکه چگونه فضای اتاق نشیمن را دلباز جلوه دهید و در عین حال مبلمان خود را در آن فضا جا بدهید .

  ادامه مقاله
 • آشپزخانه كوچك و زیبا به سبك ايتاليايي

  ممكن است تمايل داشته باشيد آشپزخانه كوچك شما جلوه اي دوست داشتني و باز داشته باشد.سبك توسكاني كه نمونه اي از سبك ايتاليايي است از بهترين سبك هايي است كه میتوانيد در طراحي دكوراسيون داخلي آشپزخانه كوچك خود استفاده كنيد. زيرا جلوه ای تقريبا سنتي و ساده دارد و مي تواند هر سليقه اي را راضي كند و براي همگان خوشايند باشد.

  ادامه مقاله
 • کابینت چوبی در دکوراسیون آشپزخانه پیشنهاد ما به شما است

  زیباترین کابینت های دنیا که توسط ذهن خلاق طراحان طراحی می شوند اکثرا از مدل های کابینت چوبی هستند. کابینت های چوبی هم در سبک کلاسیک و هم در سبک مدرن طرح های بسیار زیبایی به خود می گیرند و به همین خاطر در لیست خرید خانه دارهای زیادی حضور دارند .

  ادامه مقاله
 • رنگ‌های مناسب برای اتاق خواب

  از آنجا که اتاق خواب خصوصی ترین فضا در هر خانه است، در طراحی دکوراسیون و انتخاب رنگ آن باید پیش از هر چیز سلیقه و نیازهای شخصی صاحب آن را در نظر گرفت.

  ادامه مقاله
 • نحوه انتخاب صحيح كاغذ ديواری

  انتخاب يك كاغذ ديواری صحيح و خوب كاري سخت و هراسناك است؛ به خصوص اگر قبلا اين كار را انجام نداده باشيد. دليل سختي انتخاب کاغذ دیواری این است كه تنوع بيشماري از كاغذ ديواری از لحاظ طرح و رنگ و هم‌چنين جنس پشت كاغذ ديواري در بازار موجود است كه بايد از بين اين تنوع بيشمار، مناسب‌ترين گزينه را براي دكوراسيون خانه خود انتخاب و استفاده كنيد.

  ادامه مقاله
 • چگونه کاغذ دیواری مناسب انتخاب کنیم

  سال نو نزديك است و پيرو سنتي ديرينه‌، بسياري از ايراني‌ها در فكر تازه كردن حال و هواي خانه و كاشانه‌شان هستند؛ دنبال .اين كه دستي سرو روي خانه بكشند و رنگ و طرحش را نو كنند.

  ادامه مقاله
 • خانه تکانی به سبک فنگ شویی

  اولین اقدام برای فنگ شویی، خانه تکانی و پاکسازی مکان است. تاثیرات بی نظمی را نمی توان نادیده گرفت. بی نظمی نه تنها شما را از حرکت باز می دارد بلکه جریان انرژی های مثبت را نیز متوقف می کند.

  ادامه مقاله
 • چیدمان اتاق خواب و سرویس خواب به سبک فنگ شویی

  خت خواب یکی از مهم ترین عضو های یک اتاق خواب است و از آنجایی که ما حد اقل یک سوم از عمر خود را در خواب بسر میبریم پس لازم است به نحوه چیدمان آن نیز توجه داشته باشیم. در فنگ شویی بسیاری از اصول و قوانین در مورد اتاق خواب بگونه ای طراحی شده اند که حس سلامتی و شادابی را تقویت و نوید استراحتی کامل را بدهند و باعث کاهش فشار های عصبی و ناراحتی شوند.

  ادامه مقاله
 • چیدمان منزل با توجه به قانون فنگ شویی

  بهترین شكل ساختمان در این سبك می تواند شكل مربع یا مستطیل باشدخانه های باریك و دراز نمی توانند محل مناسبی برای زندگی افراد مستقر در آن باشند. چرا كه براساس قوانین فنگ شویی از فضای مناسب برای دریافت انرژی های مثبت برخوردار نیستند.

  ادامه مقاله
 • طراحی اتاق لباسشویی با چیدمان شیک و مدرن!

  طراحی اتاق لباسشویی در خانه، امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و تبدیل به یک گزینه ضروری و مهم در بین خانه داران شده است.اگر شما هم بدنبال پیدا کردن مکان مناسب برای قرار دادن ماشین لباسشویی خود هستید باید الویت اول خود را دسترسی آسان و راحت به اتاق قرار دهید.

  ادامه مقاله
 • چگونه مناسب ترین پارکت را انتخاب کنیم؟

  پوشش کف اتاق در دکوراسیون داخلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به گونه ای که طراحان داخلی کف اتاق را پایه اصلی دیزاین و طراحی خانه می دانند. پارکت های چوب یکی از قدیمی ترین و بهترین کفپوش ها محسوب می شود که از دیرباز تا کنون مورد استقبال و استفاده همگان قرار گرفته است.

  ادامه مقاله
 • آیا پارکت لمینیت برای منازل مناسب است؟

  وجود پارکت-لمینیت ها دیدگاه طراحان داخلی را نسبت به کفپوش خانه ها عوض کرده است. به سادگی می توان گفت که پارکت-لمینیت از لحاظ گرافیکی و زیباشناختی بسیار تأثیرگزار است و به راحتی بر روی سطوح مختلف نصب می گردد.

  ادامه مقاله
 • کابینت آشپزخانه و تاثیر رنگ های ام دی اف

  صحبت در مورد تاثیر و نقش رنگ ها در طراحی و دکوراسیون داخلی است که به دلیل گستردگی بسیار و زوایای مختلف کاربرد رنگ ها همیشه جذاب و جالب بوده است.می خواهیم رنگ ها را از زاویه ای متفاوت و بر پایه تجربه کاری و کاربرد آن در این صنعت معرفی نماییم .

  ادامه مقاله
 • راهنمای انتخاب بهترین کفپوش و پارکت خانه !

  در طراحی دکوراسیون داخلی خانه انتخاب کفپوش و پارکت از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. چرا که علاوه بر زیبایی که به محیط می دهد، فضای کلی محیط را نیز تغییر می دهد.

  ادامه مقاله
 • چگونه اتاق کار هنری داشته باشیم؟

  هیچ چیز بدتر از مشاهده دیوارهای لخت و خالی از آثار هنری نیست. این امر به ویژه در محلی که در آن مشغول به کار هستید اهمیت پیدا می کند. در فضایی که در آن به کار مشغول هستید باید روح زندگی را همواره زنده نگه دارید.

  ادامه مقاله
 • چگونه دکوراسیونی رمانتیک و عاشقانه در خانه داشته باشیم

  داشتن سبک رمانتیک در دکوراسیون خانه آرامش و زیبایی خاصی دارد که هر فردی را شیفته خود می کند. بخصوص زوج هایی که نیازمند احساسات بیشتری در زندگی شان هستند، با داشتن چنین دکوراسیونی در منزلشان می توانند روابط خود را تحکیم ببخشند و برای سالیان طولانی با علاقمندی و رضایت در کنار هم زندگی کنند.

  ادامه مقاله
 • مدل مبل راحتی ال به همراه دکوراسیون اتاق نشیمن

  مدل مبل راحتی ال را می شود در یک کلام مبل مدولار توصیف کرد. این مبل های در چند سال اخیر به شدت نزد مردم محبوب شده اند و دلیل این محبوبیت زیاد را می شود در زیبایی و کارایی این مبل ها جست و جو کرد.

  ادامه مقاله
 • چگونه رنگ اتاق خود را انتخاب کنیم؟(3)

  چگونه رنگ اتاق خود را انتخاب کنیم تا نیازهای کاربری و روحی ما رو بر آورده کنه و در نتیجه خونه یا محل کاری داشته باشیم که دکوراسیونش برای رسیدن به اهدافمون به ما کمک کنه.

  ادامه مقاله
 • چگونه رنگ اتاق خود را انتخاب کنیم؟(2)

  چگونه رنگ اتاق خود را انتخاب کنیم تا نیازهای کاربری و روحی ما رو بر آورده کنه و در نتیجه خونه یا محل کاری داشته باشیم که دکوراسیونش برای رسیدن به اهدافمون به ما کمک کنه.

  ادامه مقاله
 • چگونه رنگ اتاق خود را انتخاب کنیم؟ (1)

  چگونه رنگ اتاق خود را انتخاب کنیم تا نیازهای کاربری و روحی ما رو بر آورده کنه و در نتیجه خونه یا محل کاری داشته باشیم که دکوراسیونش برای رسیدن به اهدافمون به ما کمک کنه.

  ادامه مقاله
 • نکاتی مهم درباره نصب تابلو در منزل!

  آویزان کردن تابلو یکی از شیوه های بسیار عالی برای زیبا کردن اتاق است اما چیدمان قاب می تواند پر استرس باشد. با توصیه های تخصصی ما در زمینه اینکه چگونه و کجا انها را نصب کنید (چقدر بالا نصب کنید) خانه شما هر چه بیشتر شبیه گالری خواهد شد.

  ادامه مقاله
 • نحوه صحیح انتخاب کاغذ دیواری

  استفاده از كاغذديواري‌ اين روزها به يك فن تبديل شده است؛ مهارتی كه با دانستن تكنيک های ساده‌ای می توان آن را به راحتی در خانه اجرا كرد.

  ادامه مقاله
 • تزیین دکوراسیون اتاق نشیمن مناسب علاقمندان به طراحی لوکس

  اگر می خواهید محیطی فاخر و باشکوه در طراحی داخلی منزلتان بوجود بیاورید تزیین دکوراسیون اتاق نشیمن بهترین گزینه خواهد بود زیرا نشیمن پر رفت و آمدترین مکان خانه است.

  ادامه مقاله
 • تخت خواب تاشو کمجا و دیواری در دکوراسیون اتاق های کوچک با مدل های جدید و مدرن

  در سال های اخیر کمبود جا و فضا در آپارتمان ها و خانه ها تقریبا به امری عادی تبدیل شده و ساکنان این مدل واحدهای مسکونی سعی دارند به هر شکل ممکن خود را با شرایط موجود وفق بدهند. البته طراحان مدل در کارخانه های تولیدی مصنوعات و لوازم چوبی خانگی هم بیکار ننشسته اند و سعی دارند تا با ایده ها و ابداعات خود تا حد زیادی این مشکل کمبود فضا را حل و فصل کنند.

  ادامه مقاله
 • دکوراسیون داخلی منزل با فنگ شویی

  به کمک فنگ شویی فضای داخلی خانه را اصلاح کنید و انرژی های مثبت را به جریان اندازید. خانه شما از این پس مظهر آسایش، آرامش و نشاط خواهد بود .

  ادامه مقاله
 • کمد لباس به سبک مدرن و کلاسیک

  کمد لباس مانند دروارها و کشوها، مکانی برای ذخیره و نگهداری لباس ها و بطور کلی وسایلی هستند که خصوصی محسوب می شوند. در طراحی مدل های جدید کمد لباس هر چه به جلوتر می رویم به طرح های بسیار متنوع و زیبایی برمیخوریم که در دو سبک پرطرفدار مدرن و کلاسیک تهیه و تولید می شوند.

  ادامه مقاله
 • پیشنهاد استفاده از کاغذ دیواری برای دیوار آشپزخانه

  استفاده از کاغذ دیواری درآشپزحانه واقعا جالب و قابل توجه است. شاید بدانید آشپزخانه یکی از مکان هایی است که با هیچگونه محدودیتی برای استفاده از طرح های متنوع کاغذ دیواری در آن مواجه نیستید. به عبارت دیگر در انتخاب مدل کاغذ دیواری آشپزخانه می توانید کاملا آزادانه و بدون نگرانی از سبک و نوع دکوراسیون عمل کنید.

  ادامه مقاله
 • !رنگ های پاییزی که کیف شما را کوک می کنند! (2)

  هر فصلی از سال دارای رنگ‌های مخصوص به خود است. رنگ‌هایی كه بیانگر و معرف آن فصل هستند و طبیعت بهترین مكان برای آگاهی از این رنگ‌ها است. فصل پاییز فرا رسیده است و احتمالا خیلی‌ها دوست دارند نشانه‌های رنگی این فصل را وارد فضای داخلی زندگی خود كنند.

  ادامه مقاله
 • !رنگ های پاییزی که کیف شما را کوک می کنند!(1)

  هر فصلی از سال دارای رنگ‌های مخصوص به خود است. رنگ‌هایی كه بیانگر و معرف آن فصل هستند و طبیعت بهترین مكان برای آگاهی از این رنگ‌ها است. فصل پاییز فرا رسیده است و احتمالا خیلی‌ها دوست دارند نشانه‌های رنگی این فصل را وارد فضای داخلی زندگی خود كنند.

  ادامه مقاله
 • چند نکته در انتخاب وسایل دکوری منزلتان

  برخلاف تصور برخى از خانم ها، براى تغییر دكوراسیون منزل نیاز به هزینه هاى سنگین و گزاف نیست. راه هاى زیادى وجود دارد كه با انجام آنها مى توانیم خانه اى زیبا و دلنشین بسازیم.فقط كافى است ذوق و سلیقه مان را به كار ببریم و از وسائل ظاهراً بیهوده و دور ریختنى حداكثر استفاده را ببریم. در اینجا به معرفى ریزه كارى هایى مى پردازیم كه مى تواند شما را در چیدمان منزل به بهترین وجه یارى نماید.

  ادامه مقاله
 • نکته های فنگ شویی برای اتاق خواب

  فنگ شویی یک هنر باستانی چینی است که در آن با چیدمان درست وسایل می توان انرژی را برای فضا به ارمغان آورد.

  ادامه مقاله
 • دکوراسیون اتاق کودک با طراحی اصولی و بسیار شیک

  دکوراسیون اتاق کودکان، بیشتر از آنچه فکر کنید در رشد فکری آن‌ها موثر است. این دکوراسیون، کار راحتی است و فقط به کمی دانش همراه با ذوق و سلیقه نیاز دارد تا بتوانید ریزه‌کاری‌ها را رعایت کنید.

  ادامه مقاله
 • ایده ای جالب برای میز ناهار خوری دو نفره

  مکان قرارگیری میز غذا خوری در آپارتمان ها و خانه های کوچک دغدغه بسیاری از ماست. اگر چه در خانه های بزرگ به راحتی با در نظر رگفتن اتاقی جداگانه مخصوص غذاخوری این دغدغه به طور کامل برطرف شده است .

  ادامه مقاله
 • اتاق های ناهار خوری کوچک که در فضا صرفه جویی می کنند

  میزناهارخوری میزی است که افراد برای صرف غذا دور هم جمع می شوند. به همین دلیل، رنگ، شکل و طرح این میز بسیار مهم است و باید سعی کنید با دیگر مبلمان خانه نیز جفت باشد.

  ادامه مقاله
 • کاربرد سایه روشن در اتاق خواب

  رنگ های روشن و شفاف بهترین گزینه برای ایجاد فضای بیشتر در اتاق خواب هستند، اما برای جذاب‌تر شدن کار بهتر است با به کار بردن مقداری رنگ تیره، بافت ایجاد کنید برای اینکه اتاق خواب شما بزرگ تر و بازتر به نظر برسد، برای رنگ آمیزی دیوارها، سقف و کف و وسایل اتاق از رنگ ملایم استفاده کنید

  ادامه مقاله
 • چند ایده برای اتاق خواب

  اتاق خواب شما، جایی است که روز خود را در آن آغاز می‌کنید و به پایان می‌رسانید بنابراین می‌بایست مکانی راحت و امن باشد تا شما از بودن در آن احساس آرامش کنید. اما اگر از وضعیت فعلی اتاق خواب خود راضی نیستید و تمایلی به بودن در آن ندارید، به شما توصیه می‌کنیم با ما همراه شوید؛ ما با چهار ایده آسان ولی تاثیرگذار، شما را برای ایجاد یک فضای امن و آرام در اتاق خوابتان یاری می‌کنیم.

  ادامه مقاله
 • کفپوش چوبی، انتخابی شیک و مناسب برای پوشش کف خانه

  افراد زیادی هستند که تمایل دارند نشانه هایی از طبیعت را در دکوراسیون منزل خود داشته باشند. در اکثر موارد استفاده ازکفپوش های چوبی انتخاب اول اینگونه افراد است چون کفپوش های چوبی با رنگ و جنس و طرح هایی که دارند می توانند . سفیر خوبی در دکوراسیون خانه باشند.

  ادامه مقاله
 • مدل کف پوش چوبی دوست دار محیط زیست در طرح های بسیار شیک

  کفپوش های چوبی لمینیت با طرح و مدل و سایز متنوع مدتی است که جای موکت و فرش را در دکوراسیون بسیاری از خانه ها گرفته اند.استفاده از کفپوش چوبی لمینت باعث میشود دکوراسیون خانه حالتی طبیعت گونه بگیرد و خیلی محاسن دیگر باعث شده اقبال عمومی نسبت به کفپوش لمینیت بیشتر باشد.

  ادامه مقاله
 • چیدمان ساخت واجراکننده کابینت های کلاسیک

  انواع مدل های کابینت کلاسیک امروزه محبوبیت زیادی در بین مردم سرتاسر جهان پیدا کرده اند، زیرا مردم زیادی تمایل دارند حسی از دوران گذشته و نوستالژی در خانه خود داشته باشند، کابینت ها هم یکی از بهترین عناصر داخلی برای این کار هستند.

  ادامه مقاله
 • راهنمای چیدمان دکوراسیون پذیرایی کوچک به روش اصولی

  اتاق پذیرایی معمولا اجتماعی ترین مکان خانه است. این مکان جایی است که شما به همراه خانواده تان دور هم جمع می شوید تا در آخر یک روز کنار هم به آرامش برسید و استراحت کنید. اما این مکان فقط برای .شما نیست بکله تمامی دوستان و آشنایانتان از این مکان استفاده خواهند کرد و لذت خواهند برد.

  ادامه مقاله
 • اطلاعاتی راجب فرش و کفپوش

  در انتخاب فرش و قالیچه مناسب، بودن طرح و شکل با دکوراسیون خانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. دلایل بسیار زیادی برای پوشاندن قسمتی از کف خانه با فرش و قالی های زیبا وجود دارد. یکی ازاین دلایل احساس گرم و راحتی پا هنگام قرار گرفتن بروی فرش است. بخصوص در خانه هایی که کفپوش چوبی یا سرامیکی دارند

  ادامه مقاله
 • انتخاب دکوراسیون مناسب برای حمام

  هنگام انتخاب و رعایت اصول دکوراسیون حمام و کفپوش مناسب برای آن نکاتی مانند کیفیت، سایز، رنگ، الگو، طرح و بافت را باید در نظر داشته باشید. بهترین حالت این است که پیش از نصب کامل کفپوش اول آنرا امتحان کنید به این صورت که بخشی از تکه های آنرا در قسمتی از کف حمام نصب کنید و بعد در صورتی که تمایل داشتید کل کف حمام را از آن کفپوش (اعم از سرامیک و غیره) را با آن کفپوش بپوشانید.

  ادامه مقاله
 • اصول دکوراسیون حمام

  حمام از قدیم یکی از اجزای مهم خانه بوده بطوری که از دوران باستان به این بخش از خانه توجه زیادی می شده. بطوری که اصول دکوراسیون حمام، به دلیل اهمیت آن در طول قرنها، مورد توجه معماران و متخصصین این علم بوده و در یک قرن گذشته هم طراحان داخلی در این زمینه کارهای زیادی انجام داده و با بکار گیری عناصر مختلف و همچنین تزئینات گوناگون سعی می کنند، محیط و دکور حمام را تا جای ممکن مدرن و شیک کنند.

  ادامه مقاله
 • دکوراسیون آپارتمانهای کوچک برای زوجهای جوان !

  بسیاری از زوج های جوان، مدتی بعد از ازدواج به مکان دیگری نقل مکان می کنند و از خانواده دور می شوند. در این بین به دلایل مالی بسیاری از آنها به آپارتمان های کوچک و جمع و جور می روند. اما دکوراسیون این خانه های آپارتمانی مسئله ای است که بسیاری از زوج های جوان به آن توجه دارند. در فضاهای کوچک آپارتمانی، جوانان باید نکات خاصی را مد نظر داشته و مورد توجه قرار بدهند

  ادامه مقاله
 • چیدمان زیبای منزل یعنی این!

  چیدمان منزل و طراحی دکوراسیون مناسب خانه یکی از مهم ترین مسائلی است که باید در خانه ها رعایت کرد. چیدمان وسایل منزل (از جمله چیدمان مبلمان منزل، طرز چیدمان پذیرایی، چیدمان اتاق خواب و ...) همه نکات مهمی هستند که باید رعایت شوند.

  ادامه مقاله
 • تغییر اساسی در چیدمان منزل به سبک کلاسیک( 3 )

  اگر از دکوراسیون منزلتان خسته شده اید,تنها راهی که دارید این است که یک تغییر اساسی در چیدمان مبل و وسایل منزلتان ایجاد کنید.تغییر دکوراسیون برای روحیه شما نیز مفید است.در زیر سه روش برای تغییر اساسی در دکوراسیون منزلتان را آموزش می دهیم.شما با این روش ها می توانید با همان مبلمان و وسایل قبلی منزلتان را به سه فرم کاملا متفاوت بچینید: فرم کلاسیک,فرم فنگ شویی و فرم دوستانه.فرقی نمی کند که شما قبلا از مبلمان مدرن استفاده می کردید یا مبلمان کلاسیک لازم نیست هزینه ای متحمل شوید.فقط باید اصول کلی را بدانید تا با تغییرات کوچک و فرم ها هماهنگ شوید.

  ادامه مقاله
 • تغییر اساسی در چیدمان منزل به سبک کلاسیک( 2 )

  اگر از دکوراسیون منزلتان خسته شده اید,تنها راهی که دارید این است که یک تغییر اساسی در چیدمان مبل و وسایل منزلتان ایجاد کنید.تغییر دکوراسیون برای روحیه شما نیز مفید است.در زیر سه روش برای تغییر اساسی در دکوراسیون منزلتان را آموزش می دهیم.شما با این روش ها می توانید با همان مبلمان و وسایل قبلی منزلتان را به سه فرم کاملا متفاوت بچینید: فرم کلاسیک,فرم فنگ شویی و فرم دوستانه.فرقی نمی کند که شما قبلا از مبلمان مدرن استفاده می کردید یا مبلمان کلاسیک لازم نیست هزینه ای متحمل شوید.فقط باید اصول کلی را بدانید تا با تغییرات کوچک و فرم ها هماهنگ شوید.

  ادامه مقاله
 • تغییر اساسی در چیدمان منزل به سبک کلاسیک( 1 )

  اگر از دکوراسیون منزلتان خسته شده اید,تنها راهی که دارید این است که یک تغییر اساسی در چیدمان مبل و وسایل منزلتان ایجاد کنید.تغییر دکوراسیون برای روحیه شما نیز مفید است.در زیر سه روش برای تغییر اساسی در دکوراسیون منزلتان را آموزش می دهیم.شما با این روش ها می توانید با همان مبلمان و وسایل قبلی منزلتان را به سه فرم کاملا متفاوت بچینید: فرم کلاسیک,فرم فنگ شویی و فرم دوستانه.فرقی نمی کند که شما قبلا از مبلمان مدرن استفاده می کردید یا مبلمان کلاسیک لازم نیست هزینه ای متحمل شوید.فقط باید اصول کلی را بدانید تا با تغییرات کوچک و فرم ها هماهنگ شوید.

  ادامه مقاله
 • چگونه مناسب‌ترين كاغذ ديواري را بيابيم؟

  یکی از مهم ترین انتخاب ها جهت انتخاب اجزای دکوراسیون خانه، انتخاب کاغذ دیواری برای خانه است. در حال حاضر به دليل تنوع بالا، كاغذ ديواری های مختلف و متنوعی در بازار وجود دارند لذا حتما قبل از اينكه جهت خريد کاغذ دیواری اقدام کنید، بهتر است از قبل طرح و ايده هایی مطابق با سلیقه و نظر خود و سایر اعضای خانواده در ابتدا در ذهن داشته باشيد

  ادامه مقاله
 • آن چه درباره روان شناسي رنگ ها در چيدمان وسايل خانه و محل کارتان بايد بدانيد

  بنفش براي شجاع شدن ، نارنجي براي خلق يک گفت و گو ، قرمز براي برون گرايي و هيجان ،آبي تيره براي تفکر ، سبز براي احساس امنيت ، زرد براي توجه و تمرکز ، آبي براي داشتن حس اعتماد ،

  ادامه مقاله
 • نگهداری لمینت؟

  خوشبختانه، کفپوش های پارکت لمینت‌ مانند سرامیک و سنگ به راحتی تمیز می‌شوند. برای نگهداری لمینت، نظافت و درخشندگی آنها لازم نیست که از واکس یا پولیش استفاده کنید. فقط به یک تکه پارچه مرطوب و کمی آب گرم، نیاز دارید.

  ادامه مقاله
 • چطور پارکت لمینیت را تمیز کنیم؟

  شاید یکی از نگرانی ها و دغدغه های ذهنی بسیاری از علاقه مندان به خرید پارکت لمینت، چگونگی نظافت و تمیز کردن سطح آن است. امروزه بدلیل کیفیت بالای ساخت کفپوش پارکت لمینت، نیاز چندانی به مراقبت ندارند ولی نکات مهم و کلیدی را باید در نظر گرفت تا هر چه بیشتر دوام آنها افزایش پیدا کرده و موجب زیبایی هر چه بیشتر منزل و یا هر مکانی در آن مورد استفاده قرار گرفته اند، شود.

  ادامه مقاله
 • چطور دکوراسیون خانه ای مدرن داشته باشیم؟

  برای اینکه بدانیم و به درستی درک کنیم که چطور دکوراسیون خانه ای مدرن داشته باشیم، قدم اول داشتن شناخت درباره تک تک اجزای یک خانه و نحوه مدرن کردن فضای آنهاست. دکوراسیون خانه های ایرانی شامل دکوراسیون سالن پذیرایی و حال، دکوراسیون نشیمن، دکوراسیون اتاق خواب، دکوراسیون ورودی خانه و حتی دکوراسیون حمام و آشپزخانه هم می تواند در این میان تاثیرگذار باشد

  ادامه مقاله
 • چگونه اتاق نشیمنی شیک و منظم داشته باشیم؟

  اگر می خواهید خانه ای شیک داشته باشید و به خصوص اتاق نشیمن شما، مدرن و شیک بنظر بیاید طوری که هر کسی که به خانه شما آمد، کوچکترین احساس ناراحتی از بودن در این محیط نکند و بلکه نشستن در چنین فضایی موجب آرامش خاطر وی شود، این مقاله را مطالعه و حتی الامکان دستورالعمل های آنرا بکار ببرید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

  ادامه مقاله
 • دکوراسیون داخلی منزل را پاییزی کنید (8)

  تغییر دکوراسیون داخلی یکی از کارهایی است که برای ورود پاییز برای خانه تان باید انجام دهید. شما می توانید به راحتی با .وسایلی که در خانه تان دارید یک دکوراسیون پاییزی زیبا درست کنید

  ادامه مقاله
 • دکوراسیون داخلی منزل را پاییزی کنید(7)

  تغییر دکوراسیون داخلی یکی از کارهایی است که برای ورود پاییز برای خانه تان باید انجام دهید. شما می توانید به راحتی با .وسایلی که در خانه تان دارید یک دکوراسیون پاییزی زیبا درست کنید

  ادامه مقاله
 • دکوراسیون داخلی منزل را پاییزی کنید (6)

  تغییر دکوراسیون داخلی یکی از کارهایی است که برای ورود پاییز برای خانه تان باید انجام دهید. شما می توانید به راحتی با .وسایلی که در خانه تان دارید یک دکوراسیون پاییزی زیبا درست کنید

  ادامه مقاله
 • دکوراسیون داخلی منزل را پاییزی کنید (5)

  تغییر دکوراسیون داخلی یکی از کارهایی است که برای ورود پاییز برای خانه تان باید انجام دهید. شما می توانید به راحتی با .وسایلی که در خانه تان دارید یک دکوراسیون پاییزی زیبا درست کنید

  ادامه مقاله
 • دکوراسیون داخلی منزل را پاییزی کنید(4)

  تغییر دکوراسیون داخلی یکی از کارهایی است که برای ورود پاییز برای خانه تان باید انجام دهید. شما می توانید به راحتی با .وسایلی که در خانه تان دارید یک دکوراسیون پاییزی زیبا درست کنید

  ادامه مقاله
 • دکوراسیون داخلی منزل را پاییزی کنید(3)

  تغییر دکوراسیون داخلی یکی از کارهایی است که برای ورود پاییز برای خانه تان باید انجام دهید. شما می توانید به راحتی با .وسایلی که در خانه تان دارید یک دکوراسیون پاییزی زیبا درست کنید

  ادامه مقاله
 • دکوراسیون داخلی منزل را پاییزی کنید(2)

  تغییر دکوراسیون داخلی یکی از کارهایی است که برای ورود پاییز برای خانه تان باید انجام دهید. شما می توانید به راحتی با .وسایلی که در خانه تان دارید یک دکوراسیون پاییزی زیبا درست کنید

  ادامه مقاله
 • دکوراسیون داخلی منزل را پاییزی کنید (1)

  تغییر دکوراسیون داخلی یکی از کارهایی است که برای ورود پاییز برای خانه تان باید انجام دهید. شما می توانید به راحتی با .وسایلی که در خانه تان دارید یک دکوراسیون پاییزی زیبا درست کنید

  ادامه مقاله
 • می خواهید بدانید رنگ ها چه می گویند؟ با روانشناسی رنگ ها آشنا شوید

  روان شناسی رنگ ها در چیدمان وسایل خانه و محل کار، نحوه چیدمان وسایل خانه، تنها عنصر مهم برای احساس آرامش در خانه نیست و رنگ ها هم نقش مهمی در این بین بر عهده دارند

  ادامه مقاله
 • ظرافت در تزیین خانه

  از قدیم، در بسیاری از کشورها و سرزمین های جهان، تزیینات خانه اهمیت زیادی داشته. به خصوص در هنگام برگزاری مهمانی ها، جشن ها و آیین های مذهبی و ملی. از جمله استفاده و بکار گیری وسایل و اشیاء تزیینی مانند کوسن و متکا به خصوص از جنس مخمل و یا ساتن های زیبای گلدوزی شده

  ادامه مقاله
 • لايه هاي تشکيل دهنده پارکت لمينيت

  ساختار پارکت لمینت به گونه ای است که هر بخش آن جهت کاربرد خاصی تولید و سرانجام در کارخانه و یا مراکز تولید لمینت، زیر فشار با یکدیگر فشرده شده و عرضه می شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این لمینت ها عموما دارای چهار بخش اصلی هستند که هر کدام از مواد مخصوصی تشکیل شده و در نهایت، تشکیل پارکت لمینت را می دهند.

  ادامه مقاله
 • انواع لمینت‌ها

  در مقالات و بخش های قبلی به معرفی لمینت پارکت و تفاوت آن با پارکت ها پرداختیم. همچنین از مزایا و معایب هر کدام نسبت به دیگری نیز جهت آشنایی هر چه بیشتر شما نوشتیم. حال با توجه به موارد مختلف ذکر شده، شاید این سئوال برای شما پیش بیاید که آیا لمینت ها هم انواع مختلفی دارند؟

  ادامه مقاله
 • آنچه درباره پارکت لمینیت باید بدانید

  استفاده از پارکت لمینت، به عنوان یک کفپوش می تواند بسیار مفید باشد و تاثیر مثبتی بر روی محیط خانه و یا محل کار بگذارد. چیزی که همیشه به مشتریان و علاقه مندان به داشتن یک فضای شاد و زیبا توصیه کرده ایم.

  ادامه مقاله
 • قانون اول در روانشناسي به نام بی قانونی

  شاید برای شما هنگام طراحی دکوراسیون منزل و استفاده از کفپوش های چوبی خانه، مانند پارکت لمینت و یا پارکت چوبی، این مسئله یعنی روانشناسی رنگ ها، تبدیل به مسئله ای مهم شود. شاید جالب باشد که بدانید قانون اول در روانشناسی به نام بی قانونی است

  ادامه مقاله
 • ديوارها چه رنگي شوند بهتر است؟

  اولين مرحله در طراحي رنگ خانه، انتخاب نحوه ترکیب رنگ ها در دكوراسيون منزل است بطوری که برای انتخاب رنگ در دکوراسیون داخلی، برای هر اتاق انتخاب رنگ مناسب برای پوشش ديوارها بسیار مهم است. بدلیل اهمیت بالای تاثیر رنگ در معماری داخلی، بايد متناسب با اتاق یا سالن مورد‌نظر و كارايی و نقشی كه در خانه داردو البته با استفاده از روانشناسی رنگ ها به دقت تصميم بگيريد كه چه رنگ يا رنگ‌هايی برای آن مناسب‌تر است

  ادامه مقاله
 • تمام رنگ‌ها از تركيب اين 3رنگ ساخته مي‌شود

  رنگ‌ها يكي از عناصر اصلي در دكوراسيون و چيدمان منزل هستند. از آنجايي كه بيشترين زمان ما در خانه‌هاي‌مان سپري مي‌شود رنگ‌هاي موجود در خانه بيشترين تاثير را روي حالات روزانه‌مان مي‌گذارد. به‌تدريج با دانستن اين نكته كه روح و روان انسان به‌شدت تاثير‌پذير از رنگ‌هاست و رنگ‌ها تاثير عميقي بر افكار، احساسات و سبك زندگي افراد دارد اهميت و جايگاه آن‌ها در دكوراسيون منزل هم قوت بيشتري گرفت تا امروز كه طراحان مرزها و محدوديت‌هاي گذشته در كاربرد رنگ‌ها در دكوراسيون را زير پا گذاشته و بيش از هر چيز به سليقه و روحيات ساكنان خانه توجه مي‌كنند. شايد به همين دليل انتخاب مجموعه رنگي دلخواه براي دكوراسيون يك خانه مشكل‌تر شده باشد اما هنوز راه‌هايي براي تشخيص مجموعه رنگي مناسب براي هر خانواده وجود دارد. شما هم براي اين‌كه در انتخاب رنگ‌ها در دكوراسيون خانه‌تان با اطمينان عمل كنيد. تنها بايد رنگ‌ها را بيشتر بشناسيد و بدانيد كدام يك از رنگ‌ها حس بهتري در شما ايجاد مي‌كند تا با وارد‌كردن اصولي آن‌ها معجزه تحول را به‌خود و خانه‌تان بياوريد.

  ادامه مقاله
 • روانشناسی رنگها

  یکی از نکات مهم در طراحی و دکوراسیون خانه، درست بکار بردن رنگ است. روانشناسی رنگ ها، کمک می کند که افراد بتوانند با استفاده درست از ترکیب رنگ ها در فضای خانه، و حتی در مراکز فرهنگی و هنری (مانند نمایشگاه ها و یا گالری های هنری) و یا مراکز دیگر (از قبیل رستوران، کافی شاپ، کتابخانه، بوتیک و فروشگاه ها) می تواند به جذب هر چه بیشتر افراد به آن محیط و داشتن فضایی آرامش بخش و مناسب کمک کند.

  ادامه مقاله
 • ادامه مطلب از رنگ ها هوشمندانه استفاده کنیم (5)

  این رنگ های دکوراسیون شما را باهوش تر می کند

  ادامه مقاله
 • ادامه مطلب از رنگ ها هوشمندانه استفاده کنیم (4)

  این رنگ ها دکوراسیون شما را باهوش تر می کند

  ادامه مقاله
 • ادامه مطلب از رنگ ها هوشمندانه استفاده کنید(3)

  این رنگ های دکوراسیون شما را باهوش تر می کند

  ادامه مقاله
 • ادامه مطلب از رنگ ها هوشمندانه استفاده کنید(2)

  این رنگ های دکوراسیون شما را باهوش تر می کند

  ادامه مقاله
 • از رنگ ها هوشمندانه استفاده کنید(1)

  امروزه می دانیم که رنگها روی حالات و خلق و خوی شما تاثیر می گذارند، اما آیا رنگها می توانند شما را باهوش تر کنند ؟ نه تنها رنگهایی که برای تزیین دکوراسیون خانه خود استفاده می کنید روی حس و حال شما تاثیر می گذارند، بلکه روی انرژی، خلاقیت، آرزو و میزان یادگیری نیز تاثیر می نهند، که همگی اینها از اجزای لازم فکر و هوش شماست . بنابراین اگر می خواهید هوش خود را تحریک کنید، دکوراسیون و لوازم منزل را از میان این رنگ ها انتخاب کنید .

  ادامه مقاله
 • شیشه لمینیت V Lam

  این نوع لمینت ها از دو یا چند لایه شیشه ای که با استفاده از گرما و فشار به هم چسبانده شده اند و یک لایه پلیمر از جنس PVB و یا EVA و یا ionoplast (از نوع طویلش) در داخل آن قرار دارد.

  ادامه مقاله
 • انواع کاغذ دیواری

  کاغذهای دیواری انواع مختلفی دارند. گاهی برای افراد مبتدی تشخیص نوع کاغذ دیواری شاید کمی سخت باشد ولی با مطالعه این مقاله بطور قطع با انواع کاغذ دیواری آشنا خواهید شد و سپس جهت انتخاب و خرید آنها با آگاهی بیشتری اقدام خواهید کرد.

  ادامه مقاله
 • تفاوت میان کفپوش لمینت و پارکت چیست؟؟

  در دهه های اخیر استفاده از هر دوی این محصولات در سطح جهان گسترش یافته و امروزه میلیون ها نفر در جهان برای پوشاندن کف منازل پارکت یا لمینت (پارکت لمینت) استفاده می کنند. اما حال سئوال اینجاست که کدامیک بهتر است؟ کدام یک جهت پوشاندن کف خانه و استفاده به عنوان کف پوش، توصیه می شود؟ مزایا و معایب هر کدام از این دو محصول چیست؟

  ادامه مقاله
 • کاغذ دیواری

  کاغذ دیواری یکی از مواردی است که می توانید برای زیباتر شدن و متنوع شدن فضای خانه بکار رود. از مزایای کاغذ دیواری می توان به دوام زیاد، ایجاد جلوه رنگ و زیبایی در فضای خانه ( به خصوص در اتاق خواب) و تنوع رنگ و طرح های جذاب و مختلف جوان پسند و یا مناسب خانواده.

  ادامه مقاله
 • مزایای لمینت

  امروزه استفاده از کف پوش های لمینت مزایای زیادی به همراه دارد از جمله دوام زیاد و زیبایی ظاهری آن. همچنین سادگی نظافت سطوح آن و سهولت نصب همه موجب

  ادامه مقاله
 • لمینت چیست ؟

  لمینت از فعل Lamination در زبان انگلیسی مشتق شده که در اصل به معنای ساختن یک متریال در لایه های مختلف می باشد. متریال ترکیبی به این ترتیب قوی تر، بادوام تر و در مجموع با کیفیت تر خواهد شد.

  ادامه مقاله
 • نکاتی در مورد درب های ضد سرقت که باید بدانیم

  درب ضد سرقت نوعی درب است که در خانه، اداره، ساختمان ها و یا سایر مراکز مسکونی و یا اداری جهت بالاتر بردن مسائل ایمنی در برابر دزدی، آتش سوزی، طوفان و غیره به کار گرفته می شود. عمدتا این درب ها از جنس آلومنیوم، فولاد ساخته می شوند تا مقاومت بیشتری داشته باشند ولی در برخی مدلها (مثلا برای استفاده در مکان هایی مثل ویلاهای ساحلی و یا جنگلی) از چوب و حتی فایبرگلاس نیز ممکن است استفاده شده باشد

  ادامه مقاله
 • تازه های دکوراسیون داخلی 4

  لوازم آویزان کردن قاب های عکس، میخ ها و گیره ها را از دیوار خارج کنید و شکاف های نمایان را پر کنید. قبل از سنباده کشیدن صبر کنید تا پرکننده کاملا خشک شود و بعد از پر کردن و سنباده کشیدن شکاف ها، دیوارها را کاملا بشویید تا زایده ای نماند

  ادامه مقاله
 • اصول طراحی دکوراسیون حمام

  طراحی دکوراسیون حمام یکی از موارد بسیار مهم در معماری و فضاسازی در خانه هاست. این مسئله بسیار اهمیت دارد که مثلا از چه کفپوشی (مانند پارکت چوبی، پارکت لمینت و یا سرامیک) استفاده شده و اینکه طراحی فضای آن چگونه است و آینه ها، سرویس بهداشتی وان حمام، رنگ و طرح سقف و دیوارها ونکاتی از این دست، به چه صورتی هستند

  ادامه مقاله
 • قوانین انتخاب رنگ در دکوراسیون داخلی بخش اول

  در طراحی دکوراسیون داخلی خانه ها و ساختمان ها، مسئله انتخاب رنگ و به خصوص ترکیب رنگ ها در دکوراسیون منزل بسیار مهم است. مدل رنگ آمیزی خانه و عناصر آن مانند رنگ درب خانه، رنگ دیوار پذیرایی، رنگ آمیزی سقف منزل و غیره همه مستقیما در ایجاد یک فضای شاد و معماری داخلی محل سکونت بسیار مهم هستند. لذا باید در این زمینه ها کاملا دقت کرد

  ادامه مقاله
 • چگونه خانه خود را دلبازتر کنیم2

  در خانه های کوچک هم می شود تنوع فضایی داشته باشیم حتي در يك خانه 50متري هم مي‌شود تنوع فضايي داشت. فضاي كار، فضاي نشيمن، فضاي ‌مهمان و ناهارخوري را مي‌توانيم از هم جدا كنيم اما نبايد اين فضاها را با ايجاد مانع از هم جدا كرد

  ادامه مقاله
 • چگونه خانه خود را دلباز تر کنیم

  بيشتر ما كودكی مان را در خانه‌های بزرگ گذرانده‌ايم. براي همين در اولین نگاه اول آپارتمان‌هاي كوچك تنگ و بسته به نظرمان مي‌رسند. يك پذيرايي خیلی کوچک كه به زور مبلمان و وسایل را مي‌توانيم حاشيه ديوارهاي كم‌عرضش بچينيم و چیدمان کنیم، يك اتاق خواب کوچک كه اگر شانس زیادی داشته باشيم تختخواب‌مان عزیزمان را در آن جا مي‌شود، يك آشپزخانه بسیار کوچک كه وقتي آشپز و سر آشپز چند تا یا دو تا مي‌شود

  ادامه مقاله