پارکت لمینت وروکس فلور آلمان

پارکت لمینت وروکس فلور محصول کشور آلمان بوده و در شش گروه کاری متفاوت خدمت شما عزیزان ارائه می گردد. 
1.گروه اول شامل پارکت لمینت های سری Monet  این برند بوده و دارای ضخامت ده میلیمتری و ضریب سایشی AC4 می باشند. سری Monet پارکت لمینت وروکس دارای قابلیت نصب به صورت مولتی بوده و تمامی کد رنگ های این سری در سه سایز متفاوت با رویه رنگ یکسان خدمت مشتریان عرضه می شوند. ذات طراحی پارکت لمینت های سری Monet به سبک کلاسیک بوده و عرضه آن به صورت مولتی سایز جلوه ای از قابلیت های نصب مدرن این سری از کد ها را نمایان میکند. در حالت کلی سبک مدرن و کلاسیک به صورت ترکیبی در این سری از کد های پارکت لمینت های وروکس را مشاهده می فرمایید.
2.این گروه از پارکت لمینت های برند وروکس به نام سری da vinci بوده و از قابلیت های خاص آن می توان به عرض پهن این سری در کنار پشت فوم دار بودن پارکت لمینت های وروکس اشاره کرد.
3.سری سوم به نام گروه van gogh با عرض 295 میلیمتر، فوم سر خود پشت تایل و حالت پارکتی جلوه ای زیبا از طراحی های بی بدیل پارکت لمینت برند وروکس را خدمت مشتریان محترم عرضه می کند.
4.گروه چهارم با نام تجاری Degas شامل پارکت لمینت های هشت میلیمتری شیاردار برند وروکس بوده و برخی از کد های این برند قابلیت نصب به صورت مولتی سایز را نیز دارا می باشند
5.گروه پنجم با نام تجاری Rivera نیز شامل پارکت لمینت های هشت میلیمتری برند وروکس بدون قابلیت نصب به صورت مولتی سایز می باشد
6. گروه آخر پارکت لمینت های برند وروکس به نام سری Carlo بوده و جزو کد های هشت میلیمتری بدون شیار برند وروکس با ضریب سایش سطحی AC3 می باشد.

جهت نمایش اطلاعات هر یک از پارکت لمینت ها ، روی آن کلیک نمایید .


دانستنی های پارکت لمینت