پارکت چوبی

یکی از محصولات ما پارکت چوبی است که امروزه یکی از پرکاربردترین و بهترین کفپوش هاست که در ساختمان ها، فروشگاه ها، کافه ها و مراکز فرهنگی و غیره بکار می رود. اما مهم این است که چه نوعی از پارکت چوبی بهترین نوع آن است؟ در پاسخ به شما می گوییم: پارکت چوب مهندسی.
پارکت های چوب مهندسی (engineered wood) در واقع نوع خاصی از کف پوش های تمام چوب می باشد که از الصاق انواع  و قسمت های مختلف چوب به هم حاصل می شوند. 

این پارکت ها نسبت به نمونه های قدیمی پارکت (solid wood) مزایای متعددی دارند مانند:
1. قابلیت و تنوع بالای طرح و رنگ
2. قیمت پایین تر نسبت به solid wood 
3. مقاومت بالاتر در قبال رطوبت  و ...

امروزه با داشتن کفپوش پارکت چوبی می توانید زیبایی و جلوه خاصی به محیط خانه تان بدهید. این کفپوش ها در حال حاضر در سراسر جهان در میلیون ها خانه مورد استفاده قرار گرفته و نصب شده اند. از آنجایی که نصب این پارکت ها نسبتا آسان و نگهداری آنها آسان بوده و تنوع زیادی در طرح ظاهری و همچنین رنگ و اندازه دارند، دست مشتریان در انتخاب باز است و براحتی می توانند بنا به سلیقه خود طرح مورد نظرشان را انتخاب و سفارش دهند. 
این پارکت های چوبی از جنس بهترین و مقاوم ترین چوب درختان از قبیل گردو، بلوط، راش  و غیره تهیه شده اند و استفاده از آنها می تواند موجب رضایت اهالی خانه شود.  
جهت اطلاع کامل تر نسبت به ساختار پارکت های solid و engineer در قسمت مقالات سایت به مقاله  (پارکت های چوب solid و چوب مهندسی، ساختار و تفاوت ها) مراجعه فرمایید.
در پایین این صفحه می توانید نمونه هایی از بهترین های پارکت چوبی را ببینید و همچنین در صورت تمایل می توانید پارکت مورد نظرتان را سفارش دهید.


نمونه پارکت لمینت ها


دانستنی های پارکت لمینت