مزایای لمینت

همانطور که می دانید، زیبایی محیط داخلی خانه اهمیت زیادی دارد. یکی از اقداماتی که به این امر کمک می کند، خرید پارکت لمینت است. امروزه استفاده از کف پوش های لمینت مزایای زیادی به همراه دارد از جمله دوام زیاد و زیبایی ظاهری آن. همچنین سادگی نظافت سطوح آن و سهولت نصب همه موجب پرطرفدار شدن این محصول در سالهای اخیر در سطح جهان شده است. جالب اینجاست که لمینت (و یا پارکت لمینت) دارای طرح ها و رنگ  های متنوعی است و شما بنا به سلیقه خود و یا رنگ آمیزی و حتی دکوراسیون منزل (مثلا رنگ دیوار ها و یا مبلمان) می توانید لمینت مورد نظرتان را انتخاب و خریداری کرده و سپس با خیال راحت اقدام به نصب شان کنید. 

در این میان ممکن است این سئوال برای برخی پیش بیاید که پارکت چوبی نیز شباهت به لمنیت دارد پس چرا باید لمینت را انتخاب کرد؟ در پاسخ اگر جهت انتخاب بین پارکت و لمینت هنوز مردد هستید جهت اطلاع بیشتر در مورد مزایای استفاده از لمینت نسبت به پارکت می توانید مقاله دیگر ما تفاوت میان کفپوش لمینت و پارکت چیست؟؟ را مطالعه بفرمایید.

از طرف دیگر با وجود لمینت کف، دیگر خیالتان از بابت حشراتی که ممکن است در لای لایه های دیوار ها نفوذ کرده و موجب ناراحتی اهالی خانه بشوند، نیز راحت باشد. از طرف دیگر هزینه خرید و نصب کف پوش لمینت در مقایسه با انواع دیگر کف پوش ها بسیار به صرفه تر و ارزان تر است.

مزایای استفاده از لمینت

بنابراین با این اوصاف اگر می خواهید از یک کف پوش مناسب جهت پوشاندن کف منزلتان استفاده کنید، لمینت را فراموش نکنید. کیفیت مناسب و مزایای فراوان این محصول ، در سالهای گذشته موجب پرطرفدار شدن آن و فروش بالا در سطح بازارهای بین المللی شده است.

در مجموع می توان مزایای استفاده از کف پوش لمینت در منازل را بطور خلاصه بصورت زیر شرح داد:

·         این محصول در مدت زمان طولانی که از ساخت و به بازار آمدنش می گذرد تقریبا امتحان خود را در بازارهای جهانی به خوبی پس داده و امروزه میلیون ها نفر در جهان از آن جهت پوشاندن کف خانه هایشان استفاده کرده اند.

·         مقاومت و همچنین عدم آسیب دیدگی در برابر اشعه ماوراء بنفش.

·         شکل زیبای آن که مانند لایه ای از چوب (در برخی مدلهای جدید حتی مانند سنگ) است و زیبایی خاصی به اتاق می بخشد.

·         کیفیت مناسب همراه با دوام زیاد و بلند مدت

·         امکان استفاده در اتاق های مختلف خانه از جمله اتاق خواب، سالن پذیرایی، آشپزخانه و غیره...

·         سادگی تعویض. به صورتی که پس از مدتی به هر دلیل اگر خواستید هر بخش آنرا تعویض کنید، براحتی می توانید بدون هیچ دردسری آن بخش را درآورده و قطعه مورد نظر جدید را در محل قرار دهید.

·         قیمت مناسب

·         داشتن طرح ها و تنوع زیاد

·         قابلیت انتقال به محل جدید: اگر از آن خانه پس از مدتی اسباب کشی کردید، می توانید براحتی قطعات لمینت کف پوش را هم جدا کرده و با خود به منزل جدید ببرید.

در پایان اینکه اگر صاحب منزلی نو شده و یا در مکانی اجاره نشین هستید، با خرید کفپوش پارکت لمینت براحتی می توانید جلوه دیگری به محیط منزل تان بدهید. 

}