کاغذ دیواری

کاغذ دیواری یکی از مواردی است که می توانید برای زیباتر شدن و متنوع شدن فضای خانه بکار رود. از مزایای کاغذ دیواری می توان به دوام زیاد، ایجاد جلوه رنگ و   زیبایی در فضای خانه ( به خصوص در اتاق خواب) و تنوع رنگ و طرح های جذاب و مختلف جوان پسند و یا مناسب خانواده اشاره کرد.

درباره کاغذ دیواری

یکی از مزایای استفاده از کاغذ دیواری این است که از آن می توان هم در خانه و محیط های مسکونی و هم در سازمان ها و شرکت ها و مراکز اداری هم قابل نصب و استفاده می باشند که این مسئله به خودی خود نکته بسیار مهمی است. 
خوشبختانه در حال حاضر با وجود آلبوم کاغذ دیواری که از طرف فروشندگان جهت اطلاع مشتریان به آنها ارائه می شود، علاقه مندان به خرید کاغذ دیواری می توانند با بررسی این آلبومها، نوع و طرح کاغذ دیواری مورد نظر خود را به دقت انتخاب کرده و در صورت تمایل سفارش بدهند.

از طرف دیگر تنوع بالای رنگ و طرح کاغذهای دیواری موجب شده تا در نیم قرن گذشته، همواره کاغذ دیواری به عنوان یک محصول پرطرفدار نزد مردم سراسر کشورهای جهان - به خصوص کشورهای پیشرفته - مطرح باشد.  
در حال حاضر کاغذ دیواری های بسیار با کیفیتی در بازار موجودند که بیشتر آنها قابل شستشو بوده و ضخیم می باشند و دوام و ماندگاری بالایی دارند.

کاغذ دیواری

جالب اینجاست که از چندین لحاظ این محصول دارای انواع گوناگونی می باشد که استفاده از هر کدام می تواند زینت بخش خانه و فضای زندگی شما باشد: 
- کاغذ دیواری دو بعدی 
- کاغذ دیواری سه بعدی و یا انواع کاغذ دیواری از لحاظ استفاده در خانه:
- کاغذ دیواری پذیرایی
- کاغذ دیواری اتاق خواب 
- کاغذ دیواری کودک و نوجوان


انواع کاغذ دیواری
و یا در کل از لحاظ نوع طرح جدید و قدیمی بودن: کاغذ دیواری مدرن و کلاسیک ، کاغذ دیواری اسپرت
ضمنا بیشتر انواع کاغذ دیواری ها، از نوع گلدار هستند که بعضی از آنها از نوع کاغذ دیواری گلدار برجسته می گویند. این برجسته بودن طرح گل روی آنها زیبایی خاصی به طرح کلی آن می بخشد. مدلهای غیر گلدار هم البته زیبا و مناسب هستند و اگر رنگ آنها به درستی با دکور منزل یا دفتر کار هماهنگ یا Set شود، می تواند موجب بهبود ظاهر فضای خانه شود. 

استفاده از کاغذ دیواری می تواند در کنار دکوراسیون مناسب و استفاده از امکاناتی مانند لمینت کف، جلوه خاصی به فضای منزل و یا دفتر کار شما بدهد و نقش مثبتی در بالاتر بردن روحیه و انرژی افراد در آن محل بدهد. 
شرکت اسپوتا نوین چوب از ابتدای تاسیس تاکنون جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به تهیه و ارائه آلبوم کاغذهای دیواری کرده که شامل طیف گسترده ای از انواع این کاغذهای دیواری می شود. از آنجا تعداد و طرح ها بسیار متنوع هستند از مشتریان گرامی دعوت می شود که جهت مشاوره، اطلاع از قیمت کاغذ دیواری و در نهایت خرید کاغذ دیواری به دفتر شرکت اسپوتا نوین چوب مراجعه کنند. 

}