ایده ای جالب برای میز ناهار خوری دو نفره

میز ناهارخوری یکی از مهم ترین عناصر خانه است. از این رو مکان قرارگیری آن اهمیت زیادی دارد. به ویژه در خانه های کوچک و یا واحدهای آپارتمانی که معمولا بر خلاف خانه های قدیمی، فضا چندان بزرگ نیست.


از دوران قدیم، در خانه های بزرگ اتاقی جدا جهت غذاخوری در نظر گرفته می شد که این امر موجب راحتی هر چه بیشتر اعضای خانواده و حتی مهمانان آنها نیز می شد. اما امروزه در بسیاری از خانه ها، امکان اختصاص فضایی به عنوان اتاق غذاخوری وجود ندارد و در چنین خانه هایی در صورت انتخاب نادرست و اشتباه میز ناهارخوری، ممکن است دکوراسیون و فضای داخلی دچار ناهمگونی شده و نتیجه مطلوبی بدست نیاید.

ایده ای جالب برای میز نهارخوری دونفره


در این زمینه نکات و موارد متعددی را باید در نظر بگیرید که هر یک می تواند در زمینه انتخاب میز ناهارخوری به شما کمک کند:

یکی از موارد مهم این است که میز ناهارخوری را در مسیر رفت و آمد به آشپزخانه و یا اتاق نشیمن قرار ندهید. به یاد داشته باشید که اعضای خانواده هنگام صرف نهار و یا شام باید آرامش داشته باشند. بنابراین بهتر است در گوشه ای از اتاق ناهارخوری آنرا قرار دهید که در مسیر رفت و آمد افراد نباشد و مشکلی برای شما ایجاد نکند.
برای زوج های جوانی که تازه ازدواج کرده و به مکان جدیدی نقل مکان کرده اند، استفاده از یک میز ناهارخوری دونفره می تواند بسیار موثر باشد و هم در هزینه و هم از نظر صرفه جویی در فضای خانه به آنها کمک کند.

ایده هایی برای میز نهارخوری دونفره


به خصوص میزهای ناهارخوری دو نفره چوبی که می تواند زینت بخش فضای منزل باشد. به ویژه زمانی که کف خانه از کفپوش پارکت لمینت استفاده شده و رنگ آن متناسب با رنگ کفپوش انتخاب شود. حتی هماهنگ کردن این میز و یا چیدمان عناصر تزئینی آن با کاغذ دیواری و یا قرنیز و متعلقات دیگر می تواند تا حد زیادی به زیبایی هر چه بیشتر این بخش از خانه کمک کند.

}