کمد لباس به سبک مدرن و کلاسیک

انتخاب کمد لباس به سبک مدرن و یا کلاسیک، یکی از مهم ترین تصمیماتی که درباره دکوراسیون خانه می توانید بگیرید. هر چند که کاربرد اصلی کمد لباس، نگهداری و آویزان کردن لباس هاست ولی ظاهر کمد هم بخشی از دکوراسیون خانه به حساب می آید و در بعضی خانه ها به دلیل نوع چیدمان و طراحی داخلی اتاق های خانه، ظاهر کمد لباس ها بسیار به چشم می آید و تاثیر زیادی در ظاهر آن اتاق و فضای آن محیط می گذارد.


به همین دلیل کمد لباس عملا در خانه های امروزی دو کاربرد دارد: نگهداری لباس ها و دوم کمک به هر چه زیباتر شدن فضای آن بخش از خانه.

کمد لباس کلاسیک و مدرن


از این رو انتخاب کمدهای طرح های کلاسیک و یا مدرن وهمچنین انتخاب اندازه، طرح و شکل کمد مسئله ای بسیار مهم و حیاتی است. بطوری که با انتخاب درست یک کمد زیبا برای اتاق ها (به خصوص اتاق خواب) می توانید به حفظ نظم و ترتیب در آن فضا کمک کرده و از طرف دیگر با استفاده از زیبای ظاهر و بدنه کمد (به خصوص کمدهای چوبی) و هماهنگ کردن آن با رنگ سایر اجزای دکوراسیون خانه (مثلا رنگ کفپوش پارکت لمینت بکار رفته در آن اتاق) و یا رنگ تخت خواب و یا کتابخانه، یک دکوراسیون زیبا و یکدست از لحاظ همسان بودن و تناسب رنگ ها بدست بیاورید.

کمد لباس مدرن و کلاسیک


مطمئن باشید که پس از انتخاب درست و مناسب کمد برای اتاق های خانه تان، حس بهتری خواهید داشت و نکته جالب و مهم اینکه براحتی با استفاده از چند راهکار که در اینجا به شما معرفی می کنیم می توانید براحتی بهترین انتخاب و سپس استفاده را از آن ببرید:

توجه به ارتفاع و تعداد طبقات کمد:

هر چه تعداد طبقات کمد بیشتر باشد و ارتفاع آن بیشتر، مسلما تعداد بیشتری از لباس ها را می توان در آن قرار داد و یا آوزیان کرد. به خصوص در کمدهای با ارتفاع زیاد که برخی از لباس های نسبتا بلند خانمها از جمله مانتو را می توان در آن آویزان کرد.

داشتن فضای کافی جهت نگهداری وسایل اضافی:

خوشبختانه بسیاری از کمدها انقدر بزرگ و جادار هستند که می شود در آنها غیر از لباس، براحتی چمدان و یا کفش و وسایل دیگر را هم براحتی قرار داد. چنین کمدهایی می توانند کمک بزرگی به خانواده ها باشند و در آن بسیاری از وسایل را براحتی جا داد و فضای اتاق را خلوت تر و منظم تر کرد.

انتخاب رنگ و طرح کمد:

معمولا در بسیاری از خانه ها طرح و رنگ کمد ها نسبتا ساده است و می توان براحتی با انتخاب رنگ مناسب و همچنین نوع آن کلاسیک و یا مدرن از آن استفاده کرد. البته باز هم تاکید می کنیم که هر چه رنگ و شکل کمد با سایر اجزای دکوراسیون اتاق تطابق بیشتری داشته باشد، بهتر است.
انتخاب کمد کلاسیک و یا مدرن، به خود شما بستگی دارد. در این زمینه می توانید از فروشندگان و یا طراحان داخلی خانه ها و ساختمان ها نیز کمک بگیرید.

}