کمد لباس به سبک مدرن و کلاسیک

انتخاب کمد لباس به سبک مدرن و یا کلاسیک، یکی از مهم ترین تصمیماتی که درباره دکوراسیون خانه می توانید بگیرید. هر چند که کاربرد اصلی کمد لباس، نگهداری و آویزان کردن لباس هاست ولی ظاهر کمد هم بخشی از دکوراسیون خانه به حساب می آید و در بعضی خانه ها به دلیل نوع چیدمان و طراحی داخلی اتاق های خانه، ظاهر کمد لباس ها بسیار به چشم می آید و تاثیر زیادی در ظاهر آن اتاق و فضای آن محیط می گذارد.

به همین دلیل کمد لباس عملا در خانه های امروزی دو کاربرد دارد: نگهداری لباس ها و دوم کمک به هر چه زیباتر شدن فضای آن بخش از خانه. 

کمد لباس کلاسیک و مدرن

از این رو انتخاب کمدهای طرح های کلاسیک و یا مدرن وهمچنین انتخاب اندازه، طرح و شکل کمد مسئله ای بسیار مهم و حیاتی است. بطوری که با انتخاب درست یک کمد زیبا برای اتاق ها (به خصوص اتاق خواب) می توانید به حفظ نظم و ترتیب در آن فضا کمک کرده و از طرف دیگر با استفاده از زیبای ظاهر و بدنه کمد (به خصوص کمدهای چوبی) و هماهنگ کردن آن با رنگ سایر اجزای دکوراسیون خانه (مثلا رنگ کفپوش پارکت لمینت بکار رفته در آن اتاق) و یا رنگ تخت خواب و یا کتابخانه، یک دکوراسیون زیبا و یکدست – از لحاظ همسان بودن و تناسب رنگ ها – بدست بیاورید. 

کمد لباس مدرن و کلاسیک

مطمئن باشید که پس از انتخاب درست و مناسب کمد برای اتاق های خانه تان، حس بهتری خواهید داشت و نکته جالب و مهم اینکه براحتی با استفاده از چند راهکار که در اینجا به شما معرفی می کنیم می توانید براحتی بهترین انتخاب و سپس استفاده را از آن ببرید:

- توجه به ارتفاع و تعداد طبقات کمد:
هر چه تعداد طبقات کمد بیشتر باشد و ارتفاع آن بیشتر، مسلما تعداد بیشتری از لباس ها را می توان در آن قرار داد و یا آوزیان کرد. به خصوص در کمدهای با ارتفاع زیاد که برخی از لباس های نسبتا بلند خانمها – از جمله مانتو – را می توان در آن آویزان کرد. 

- داشتن فضای کافی جهت نگهداری وسایل اضافی:
خوشبختانه بسیاری از کمدها انقدر بزرگ و جادار هستند که می شود در آنها غیر از لباس، براحتی چمدان و یا کفش و وسایل دیگر را هم براحتی قرار داد. چنین کمدهایی می توانند کمک بزرگی به خانواده ها باشند و در آن بسیاری از وسایل را براحتی جا داد و فضای اتاق را خلوت تر و منظم تر کرد.

- انتخاب رنگ و طرح کمد:
معمولا در بسیاری از خانه ها طرح و رنگ کمد ها نسبتا ساده است و می توان براحتی با انتخاب رنگ مناسب و همچنین نوع آن – کلاسیک و یا مدرن – از آن استفاده کرد. البته باز هم تاکید می کنیم که هر چه رنگ و شکل کمد با سایر اجزای دکوراسیون اتاق تطابق بیشتری داشته باشد، بهتر است.
انتخاب کمد کلاسیک و یا مدرن، به خود شما بستگی دارد. در این زمینه می توانید از فروشندگان و یا طراحان داخلی خانه ها و ساختمان ها نیز کمک بگیرید.   

}