آیا پارکت لمینت برای منازل مناسب است؟

آیا پارکت لمینت برای منازل مناسب است؟ این سئوالی است که در ذهن بسیاری از افرادی که قصد اطلاع از جدیدترین قیمت پارکت لمینت و یا خرید پارکت لمینت را دارند، شکل گرفته است. از آنجایی که ما همیشه معتقدیم که مشتریان گرامی ما پیش از خرید پارکت لمینت و یا سایر محصولات ما (از قبیل پارکت چوبی، فوم پارکت، قرنیز و متعلقات و غیره) کاملا حق دارند که از قیمت، نوع کاربرد، تنوع رنگ و طرح و همچنین شرایط استفاده از چنین محصولاتی مطلع باشند، لذا همواره تلاش می کنیم اطلاعات روز را در اختیار آنها قرار دهیم.

آیا پارکت لمینت برای منازل مناسب است


از جمله این اطلاعات که برای کسانی که قصد خرید پارکت لمینت را دارند می تواند مفید باشد، پاسخ به همین پرسش است. اینکه آیا پارکت لمینت یک کفپوش مناسب برای منزل است یا خیر، مسئله ای است که در این بخش می خواهیم به آن بپردازیم.


در ابتدا باید بگوییم که پاسخ این سئوال مثبت است. بله، پارکت لمینت یکی از بهترین کفپوش های چوبی برای خانه است. معایب پارکت لمینت در برابر مزایای آن بسیار ناچیز است و از طرف دیگر قیمت پارکت لمینت نسبت به بسیاری از کفپوش های دیگر و نسبت به قابلیت های آن بسیار به صرفه و ارزان است.


نصب پارکت لمینت بسیار ساده است و می توان قطعات (تایل ها) آنرا در صورت نیاز یک به یک از جا درآورده و به مکانی دیگر جهت نصب مجدد انتقال داد. از لحاظ دوام و کیفیت نیز این نوع کفپوش های چوبی بسیار با دوام هستند و برخی از انواع جدید آنها حتی گفته می شود که مادام العمر هستند. همین نکته نشان دهنده کیفیت بالا و اهمیت این کفپوش است که برای افرادی که تمایل به خرید پارکت لمینت دارند، خبر خوبی است. اما مزایای پارکت لمینت به اینجا ختم نمی شود، بلکه ضد اشعه UV بودن آن نیز از مزایای دیگر آن است. همچنین اگر هر یک از تایل ها به هر دلیل آسیب ببینند، می توان آنها را به آسانی تعویض کرد.

پارکت لمینت برای منازل


معمولا عمر تایل های پارکت لمینت بین 15 تا 20 سال است. البته اگر از یک پارکت لمینت آلمانی درجه یک مانند پارکت لمینت وروکس فلور در منزل استفاده کنید، خیالتان راحت خواهد بود که عمر تایل های این کفپوش حتی بیشتر هم خواهد بود.


خوشبختانه در سالهای اخیر با ورود پارکت لمینت هایی که بسیار نسبت به آب و رطوبت مقاوم هستند، حتی می توان از آنها در حمام و آشپزخانه هم استفاده کرد. از این رو انتخاب پارکت لمینت ضد آب کمک بزرگی به طراحی داخلی این بخشهای خانه می کند و هم اینکه با داشتن قابلیت ضد آب بودن می تواند برای چنین محیط هایی مناسب باشد. به همین جهت خرید پارکت لمینت می تواند برای استفاده در خانه ها بسیار مناسب و به صرف باشد و در تمام بخش های خانه نصب شود.

کفپوش پارکت لمینت برای منازل


ضمنا اگر تمایل داشته باشید می توانید از فرش و قالی هم استفاده کرده و با پهن کردن آنها بر روی سطح پارکت لمینت، ترکیب زیبایی را ایجاد کنید. از این رو جهت استفاده از فرش و یا قالی در خانه لزوما نیاز به استفاده از کفپوش هایی مانند سرامیک و یا سنگ نیست. اینجاست که شاید این نکته که پارکت لمینت بهتر است یا سرامیک، به خوبی مشخص شود.


خرید پارکت لمینت قطعا به نفع شماست. قیمت پارکت لمینت های موجود در بازارهای کشورمان بسیار مناسب بوده و پس از نصب می توانید سالها از آنها براحتی استفاده کنید و از داشتن یک کفپوش زیبا در منزل تان لذت ببرید.

}