با انتخاب بهترین پارکت دکوراسیون خود را ارتقا دهید

انتخاب و استفاده از عناصر مختلف تشکیل دهنده دکوراسیون و همچنین مصالح ساختمانی مناسب یكی از عوامل موثر و بسیار مهم در ارتقاء كیفیت دکوراسیون داخلی خانه و یا شرکتها است. آنقدر این مسئله اهمیت دارد که امروزه تبدیل به یکی از مهمترین دغدغه های طراحان داخلی شده است و آنها باید با آگاهی و شناخت كافی از كاربری مصالح و همچنین مسائل فنی و زیبایی شناسی، دست به انتخاب بزنند.

یکی از این عناصر مهم در خانه و یا محیط کاری کفپوش است. کفپوش پارکت لمینت نیز یکی از بهترین کفپوش هایی است که کارایی بالای دارد و ظاهری مدرن و کاملا چشم نواز به فضای خانه شما می بخشد. خرید پارکت لمینت به نفع مشتریان است و هم صاحب یک کفپوش زیبا و بادوام می شوند و هم نظافت آن آسان است (لطفا مراجعه کنید به مقاله چطور پارکت لمینت را تمیز کنیم؟) از طرف دیگربهداشتی بودن و سایر مزایای دیگری که نباید از آنها چشم پوشی کرد. 

اتصالات پارکت لمینت موجب می شود که درز تایل ها بطور کامل بسته و چفت شده و به این ترتیب در برابر نفوذ آب و رطوبت، ماندگاری و دوام این كفپوش ها را افزایش می دهد.
جالب اینجاست که در حال حاضر از نظر مسائل بهداشتی، پارکت لمینت سالم ترین کفپوش است و به همین جهت بسیاری از متخصصان و طراحان معماری داخلی در سراسر جهان و همچنین بسیاری از کسانی که در زمینه بهداشت و سلامت خانواده تحقیق می کنند، خرید پارکت لمینت و نصب آنرا به همگان توصیه می کنند. 

از طرف دیگر این کفپوش یک سرمایه مهم به شمار می رود و ارزش مالی آن حفظ خواهد شد. چرا که با خرید پارکت لمینت می توانید بارها در صورت جابجایی و اسباب کشی به نقاط دیگر تایل های آنرا براحتی از جا درآورده و به محل جدید منتقل و مجددا نصب کنید. حتی در صورتی هم که قصد جابجایی قطعات و تایل های آنرا ندارید، وجود کفپوش پارکت لمینت موجب افزایش قیمت و بهای ملک می شود. 

با انتخاب بهترین پارکت دکوراسیون خود را ارتقا دهید

کفپوشهای پارکت لمینت، با داشتن ظاهری بسیار طبیعی، چشم نواز و بهره گیری از طراحی بر اساس استانداردهای روز جهان، از محبوبیتی غیر قابل رقابت در بازارهای جهان نزد مشتریان و خریداران برخوردارند. در واقع این کفپوشها، زیبائی مورد  شما از یک پوشش چوبی را به آسانی برآورده می کنند. 

از طرف دیگر به دلیل ساخت و تولید پارکت لمینت از ترکیبات MDF و HDF این کفپوش مقاومت بالایی در برابر عوارض طبیعی و غیر طبیعی از جمله موریانه دارد (مشکلی که برخی افراد در مناطق گرم و مرطوب با کفپوش پارکت چوبی داشتند) 

نصب پارکت و لمینت نسبتا آسان است و کسانی که اقدام به خرید پارکت لمینت و یا پارکت چوبی کرده اند، براحتی می توانند آنرا با کمک یک نصاب حرفه ای در خانه، ویلا، محل کار و یا شرکت خود نصب کنند. از طرف دیگر در مقایسه با کفپوش های دیگر از جمله پی وی سی، سنگ و سرامیک این کفپوش ها دارای مقاومت و انعطاف پذیری بیشتری هستند. 

بطور خلاصه در جمع بندی نهایی می توان گفت که خرید پارکت لمینت با توجه به اینکه دهه ها از ساخت و تولید و عرضه انواع آن در جهان می گذرد و امتحان خود را در این مدت به خوبی پس داده بسیار مقرون به صرفه است و با خرید این کفپوش می توانید فضای خانه و یا محل کار خود را دگرگون کنید.

}