پارکت لمینت آلمانی وروکس

استفاده از پارکت لمینت به عنوان کف پوش متداول، امری به نسبت تازه است. پارکت لمینت  پوشش کفی دارای لایه  های متفاوت بوده و مغز کار از چوب فشرده یا به اصطلاح HDF  ساخته می شود. جهت آشنایی کامل با ساختار داخلی پارکت لمینت به مقالات ʺاصطلاحات پارکت لمینت قسمت اولʺ، ʺاصطلاحات پارکت لمینت قسمت دومʺ و ʺاستاندارد اروپایی EN13329 برای پوشش های پارکت لمینت کفʺ مراجعه فرمایید.
پارکت لمینت های آلمانی برند وروکس با توجه به عواملی چون ضریب سایشی سطح، ضخامت، نوع کلیک، ابعاد و .... به گروه ها و کد های مختلفی تقسیم می شوند. در ذیل این مقاله توجه شما را به نام و مشخصات هر گروه جلب می کنیم.
1. Monet (سری با ضخامت 10 میلیمتری پارکت لمینت آلمانی برند وروکس)
2. Da Vinci (سری با ضخامت 8  میلیمتری  و پشت فوم دار پارکت لمینت آلمانی برند وروکس)
3. Van Gogh (سری با ضخامت 12 میلیمتری پارکت لمینت آلمانی برند وروکس)
4. Degas (سری با ضخامت 8 میلیمتری  و ضریب سایشی AC4پارکت لمینت آلمانی برند وروکس)
5. Rivera (سری با ضخامت 8 میلیمتری و ضریب سایشی AC4پارکت لمینت آلمانی برند وروکس)
6. Carlo  (سری با ضخامت8 میلیمتری و ضریب سایش AC3 پارکت لمینت آلمانی برند وروکس)پارکت لمینت آلمانی  وروکس گروه  Monet:
پارکت لمینت های ده میلیمتری آلمانی برند وروکس با نام اختصاصی Monet به معنای زیبایی دور دست با قابلیت های منحصر به فرد پارکت آلمانی مانند امکان نصب به صورت مولتی سایز، رویه با حالت چوب طبیعی و .... خدمت شما دوستان به شرح ذیل معرفی میشوند. منظور از قابلیت نصب به صورت مولتی سایز امکان نصب تایل هایی با یک رویه و رنگ و در عین حال سایز های متفاوت است. کد های پارکت لمینت آلمانی برند وروکس در سه سایز 10*192*1285، 10*123*1285 و 10*192*2000 میلیمتری موجود و قابل عرضه خدمت شما عزیزان می باشد.  استفاده از سه سایز مختلف پارکت لمینت آلمانی برند وروکس میتواند به صورت همزمان یا در مکان  های مختلف محل کار یا زندگی شما باشد.  منظور از مکان های مختلف استفاده از تایل های طول دو متری در قسمت های از خانه با مساحت بالاتر و تایل های عرض باریک پارکت لمینت در مساحت های پایین تر مانند اتاق خواب می باشد.

پارکت لمینت

Figure 1پارکت لمینت آلمانی گروه MONET برند وروکس
پارکت لمینت آلمانی TREND WALNUT وروکس فلور
پارکت لمینت آلمانی TREND WALNUT با کد اختصاصی 1040 جزو سری Monet برند وروکس بوده و با ابعاد اختصاصی تایل 10*192*2000 میلیمتری خدمت شما عزیزان عرضه می گردد. ضریب سایشی رویه این کد از کد های برند پارکت لمینت آلمانی برند وروکس  AC4 (جهت آشنایی با اصطلاح AC و نحوه تعیین آن می توانید به مقالات اصطلاحات لمینت قسمت اول، اصطلاحات لمینت قسمت دوم و ضریب سایش برای کف پوش های لمینت مراجعه فرمایید.) بوده و قابلیت انطباق با سیستم  های گرمایش از کف را دارد. رویه آنتی باکتریال کد 1040 برند وروکس آرامش خاطر بی بدیلی را جهت استفاده از این پارکت لمینت آلمانی در محل کار یا زندگی شما فراهم می آورد.

Figure 2کد 1040 پارکت لمینت آلمانی وروکس فلورپارکت لمینت آلمانی کد 1040 برند وروکس دارای رویه مقاوم در برابر لک بوده و از تکنولوژی کلیک 1CLICK 2GO بهره  می برد(جهت آشنایی با تکنولوژی کلیک می توانید به مقاله تکنولوژی کلیک پارکت آلمانی وروکس یا به ویدیو 1CLICK 2GO در بخش ویدئو مراجعه فرمایید.). تایل های پارکت لمینت آلمانی کد 1040 برند وروکس به صورت چهار طرف شیار بوده و رویه این کد جهت مقاومت در برابر خط و خش از دو تکنولوژی DIAMOND GLASS و PROTECT MICROSCRACH  بهره می برد. مقاومت بالا رویه این کد پارکت لمینت آلمانی در برابر رطوبت امکان استفاده از آن را در تمامی محیط های DRY ROOM با تردد بالا حتی اماكن تجاری و اداری را برای شما عزیزان مهیا می کند. این کد پارکت لمینت آلمانی برند وروکس جزو کد های موجود انبار تهران بوده و حداکثر یک ساعت بعد از سفارش درب انبار تهران برند وروکس تقدیم خریداران محترم می گردد.

پارکت لمینت آلمانی DARK WALNUT وروکس فلور
پارکت لمینت آلمانی DARK WALNUT با کد اختصاصی 1041 جزو سری Monet برند وروکس بوده و با ابعاد اختصاصی تایل 10*192*2000 میلیمتری خدمت شما عزیزان عرضه می گردد. در پروسه تولید این پارکت لمینت از HDF های آلمانی و اروپایی با کمترین میزان انتشار فرمالدهید استفاده می شود. همان گونه که مستحضرید فرمالدهید ماده ای سمی برای انسان و حیوانات خانگی(PET) بوده و یکی از مهم ترین نکات قابل توجه در انتخاب پارکت لمینت  توجه به میزان انتشار فرمالدهید موجود در مغز HDF آن می باشد. پارکت لمینت های آلمانی برند وروکس دارای کمترین میزان انتشار فرمالدهید و منطبق با استاندارد های موجود اتحادیه اروپا بوده و توجه ویژه ای به سلامتی شما و اعضای خانواده تان دارد. از خواص بارز این کد پارکت لمینت  آلمانی برند وروکس می توان به رویه آنتی باکتریال، مقاومت بالای رویه در برابر خط و خش، مقاومت بالای رویه در برابر لکه ها و آسان بودن نظافت آن اشاره کرد. 

Figure 3کد 1041 پارکت لمینت آلمانی برند وروکس
همان گونه که از نام این کد پارکت لمینت آلمانی برند وروکس مشخص است رویه این کد گردوی تیره بوده و برای نصب در محیط های با نور متوسط به بالا توصیه می گردد. این کد در بسته های به ابعاد 1.92 متر مربع و با تعداد 5 تایل در هر بسته بوده و تک به تک تایل های موجود در بسته دقیقا به سان برش های مختلف از سطوح متفاوت تنه یک درخت، دارای طرح رویه مجزا می باشد. این کد به دلیل رنگ کلاسیک چوب قابلیت انطباق با وسایل چوبی و کلاسیک مانند مبلمان کلاسیک داخل منزل یا محل کار شما را دارد. این کد جزو کد های سفارشی پارکت لمینت آلمانی برند وروکس می باشد.   

                                             
پارکت لمینت آلمانی BLOND HICKORY وروکس فلور
پارکت لمینت آلمانی BLOND HICKORY با کد اختصاصی 1042 جزو سری Monet برند وروکس بوده و با ابعاد اختصاصی تایل 10*192*2000 میلیمتری خدمت شما عزیزان عرضه می گردد. همان گونه که از نام این کد پارکت لمینت آلمانی برند وروکس مشخص است رویه این کد از خانواده درخت گردوی آمریکایی بوده و رنگ رویه نسبتا روشن آن قابلیت انطباق با اکثر لوازم داخلی خانه را دارد. استفاده از رنگ روشن در پوشش پارکت لمینت کف در محیط هایی با نور کم به شدت توصیه می گردد. رنگ روشن و نسبتا خنثی این پارکت کمترین میزان گرد و خاک موجود در محیط را نشان داده و می تواند انتخابی مناسب برای محیط های پر رفت و آمد بالاخص محیط اداری که تردد با کفش دارد می باشد.

پارکت لمینت آلمانی

Figure 4کد 1042 پارکت لمینت آلمانی وروکس
از خواص این کد ده میلیمتری پارکت لمینت آلمانی وروکس فلور می توان به رویه آنتی باکتریال، تکنولوژی کلیک 1CLICK 2GO، تایل های چهار طرف شیار، مقاومت بالای رویه در برابر رطوبت، قابلیت انطباق با سیستم گرمایش از کف و .... اشاره کرد. این کد جزو کد های سفارشی برند وروکس بوده و بعد از ثبت سفارش با توجه به سیستم و ترافیک خط تولید به صورت مستقیم از آلمان خدمت شما ارسال میگردد. رویه های تایل کد 1042 پارکت لمینت آلمانی برند وروکس  از تکنولوژی هایی چون رویه HAND SCRAPED, AUTHENTIC و MICROSCRATCH PROTECTION بهره می برد.

پارکت لمینت آلمانی

Figure 5کد 1042 پارکت لمینت آلمانی برند وروکسپارکت لمینت آلمانی MOUSSE OAK وروکس فلور
پارکت لمینت آلمانی MOUSSE OAK با کد اختصاصی 1042 جزو سری Monet برند وروکس بوده و با ابعاد اختصاصی تایل 10*192*2000 میلیمتری خدمت شما عزیزان عرضه می گردد. طول دو متری هر تایل از این کد پارکت لمینت آلمانی برند وروکس سبب ایجاد محیطی بسیار لوکس و منحصر به فرد در دفتر کار یا محل زندگی شما می باشد. همان گونه که از نام این کد پارکت لمینت آلمانی وروکس مشخص است رویه تایل ها از درخت بلوط بوده و رنگ روشن این کد امکان ست کردن انواع وسایل داخل خانه اعم از دکراسیون کلاسیک و سنتی را به شما می دهد.
کد 1043 پارکت لمینت آلمانی برند وروکس بر خلاف سایر کد های اعلامی گروه Monet برند وروکس فاقد تکنولوژی رویه HAND SCRAPED بوده ولی از نظر ساختاری به جز مورد ذکر شده کاملا مشابه سایر کد های اشاره شده در سری Monet می باشد. این کد جزو سری موجود انبار تهران بوده و حداکثر یک ساعت پس از سفارش درب انبار تهران برند وروکس فلور تقدیم شما عزیزان میگردد.

پارکت لمینت آلمانی

پارکت لمینت آلمانی TREND WALNUT وروکس فلور
پارکت لمینت TREND WALNUT با کد اختصاصی 1032 دارای رویه مشابه کد 1040 بوده و تنها تفاوت بین آن ها در عرض تایل می باشد. کد 1032 پارکت لمینت آلمانی وروکس فلور دارای ابعاد اختصاصی 10*123*1285 میلیمتر بوده و قابلیت کلیک به صورت همزمان به کد-های 1040 و 1023 را دارد. ابعاد باریک تایل های کد 1032 مزیت بالایی را برای نصب این کد در فضا های با مساحت کم یا در فضا های مستطیلی با عرض کم فراهم کرده است. کد 1032 پارکت لمینت آلمانی وروکس قابلیت گزینه ای بی بدیل برای استفاده در اتاق های خواب و کار می باشد.

پارکت لمینت آلمانی

قابلیت هایی چون رویه با ضریب سایشی AC4، ساختار قابل انطباق با محیط زیست، رویه آنتی باکتریال، پارکت لمانی منطبق با سیستم گرمایش از کف، مقاومت بالای رویه در برابر ضربه و خط و خش ریز و .... جزو خواص ساختاری کد 1032 پارکت لمینت آلمانی برند وروکس فلور می باشد. رنگ چوب طبیعی کد 1032 پارکت لمینت آلمانی برند وروکس قابلیت استفاده از آن در فضا های مدرن و کلاسیک می باشد. پارکت لمینت آلمانی DARK WALNUT وروکس فلور:
 پارکت لمینت آلمانی DARK WALNUT  برند وروکس با کد اختصاصی 1034 از نظر رنگ و طرح رویه دقیقا مشابه کد های 1041 و 1025 پارکت لمینت آلمانی برند وروکس بوده و تنها تفاوت ابعادی با دو کد مذکور پارکت آلمانی وروکس دارد. 
از خواص بارز این کد پارکت لمینت آلمانی برند وروکس می توان به رویه AC4، سطح انتشار فرمالدهید E1، مقاومت بالای رویه پارکت در برابر خط و خش و .... اشاره کرد. این کد قابلیت منحصر به فردی جهت انتخاب به عنوان پارکت کف اتاق خواب داشته و ابعاد خاص آن جزو مزیت های رقابتی پارکت آلمانی وروکس در مقابل سایر پارکت های ترک و پارکت های چینی موجود در بازار می باشد.

پارکت لمینت آلمانی

پارکت لمینت آلمانی TOFFEE OAK وروکس فلور:
پارکت لمینت آلمانی TOFFEE OAK برند وروکس با ابعاد اختصاصی تایل 10*192*1285 میلیمتر و کد 1013 جزو گروه Monet برند وروکس بوده و از خواص بارز این کد می توان به تایل های چهار طرف شیار، رویه آنتی باکتریال پارکت، قابلیت انطباق با سیتم گرمایش از کف و مواردی از این دست اشاره کرد. این کد پارکت لمینت آلمانی برند وروکس جزو سری سفارشی برند وروکس بوده و در انبار تهران وروکس موجود نمی باشد.
پارکت لمینت آلمانی کد 1013 برند وروکس به نوعی نشان دهنده ترکیب متریال ها و سبک معاری مدرن و سنتی بوده و یکی از بهترین متریال های موجود در بازار برای استفاده در طراحی نئو کلاسیک کی باشد.  پارکت لمینت آلمانی 1013 وروکس فلور به دلیل تطابق ساختار کلی پارکت لمینت با چوب به عنوان یکی از ابتدایی ترین متریال های ساخت خانه و سرپناه برای بشر از یک سو و به دلیل بهبود ساختار چوب و ارفع مشکلات اساسی آن مانند مقاومت کم در برابر خط و خش، ضربه، رطوبت و .... در ذات لمینت از سوییدیگرترکیب بسیار مناسبی از سنت و مدرنیته را در کنار هم فراهم نموده است.  
پارکت لمینت آلمانی

پارکت لمینت آلمانی CARAMEL OAK وروکس فلور:
پارکت لمینت کد 1017 برند وروکس با ابعاد اختصاصی تایل 10*192*1285 میلیمتر و در بسته های 7 تایلی و به متراژ 1.73 متر مربع خدمت شما عزیزان تقدیم می گردد. 
قابلیت انطباق با سیستم گرمایش از کف، رویه مقاوم در برابر ضربه و خط و خش ریز، تایل های پارکت آلمانی چهار طرف شیار، مقاومت بالای رویه در برابر لک پذیری و .... این کد پارکت لمینت آلمانی وروکس را به انتخابی محبوب در بین طراحان و معماران دکوراسیون داخلی تبدیل کرده است. این کد پارکت لمینت آلمانی برند وروکس به دلیل مشخصات ذکر شده با گارانتی 30 ساله کارخانه تولید کننده پارکت آلمانی خدمت شما عزیزان تقدیم می گردد.  استفاده از تم رنگی چوب در این پارکت آلمانی امکان طراحی و استفاده از این پارکت لمینت را در اماکن مختلف مسکونی و اداری فراهم می آورد. این کد پارکت لمینت آلمانی برند وروکس موجود انبار تهران نبوده و به صورت DHL ای در صورت درخواست تامین جنس می شود.

پارکت لمینت آلمانی

پارکت لمینت آلمانی WHITE MOCHA OAK وروکس فلور:
پارکت لمینت کد 1019 برند وروکس با ابعاد اختصاصی تایل 10*192*1285 میلیمتر و در بسته های 7 تایلی و به متراژ 1.73 متر مربع خدمت شما عزیزان تقدیم می گردد. از خواص بارز این کد پارکت لمینت آلمانی برند وروکس می توان به مواردی چون قابلیت انطباق با سیستم گرمایش از کف، گارانتی 30 ساله پارکت لمینت از سمت کارخانه آلمانی، سازگاری با محیط زیست، رویه آنتی باکتریال و .... اشاره کرد. 
پوشش کف به دلیل مساحت نسبتا بالایی که در قیاس با سایر ادوات دکوراسیون داخلی دارد نقشی تعیین کننده در ساختار کلی دکوراسیون منزل یا محل کار شما بازی میکند. استفاده از کد 1019 پارکت لمینت آلمانی برند وروکس با توجه به رنگ خاص و منحصر به فردی که دارد می تواند تاثیر به سزایی در انتخاب سایر ادوات دکوراسیون داخلی خانه شما داشته باشد. استفاده از سیستم قفل و کلیک 1CLICK 2GO سرعت نصب پارکت آلمانی وروکس را به حد قابل توجهی نسبت به سایر برند های پارکت لمینت موجود در بازار بالاتر برده و مشکلات احتمالی آتی در کف پارکت لمینت شما را که در اثر نصب نادرست می تواند ایجاد شود به طرز قابل توجهی کاهش می دهد.
پارکت لمینت آلمانی

 

پارکت لمینت آلمانی TRENDY WALNUT وروکس فلور:
پارکت لمینت کد 1023 برند وروکس با ابعاد اختصاصی تایل 10*192*1285 میلیمتر و در بسته های 7 تایلی و به متراژ 1.73 متر مربع خدمت شما عزیزان تقدیم می گردد.
این کد موجود انبار تهران برند وروکس فلور بوده و در صورت درخواست کالا حداکثر یک ساعت پس از سفارش قابلیت تحویل درب انبار تهران را دارد. تایل های این کد پارکت لمینت آلمانی برند وروکس به صورت چهار طرف شیار دار بوده و در دو نوع شیار قهوه ای همرنگ با رویه پارکت لمینت و شیار مشکی موجود انبار تهران می باشد. رویه گردویی روشن این کد پارکت آلمانی وروکس در کنار رگه های چوب و حالت طبیعی آن میتواند زینت بخش محل کار یا زندگی شما عزیزان باشد.
پارکت لمینت آلمانی

کد 1023 پارکت لمینت آلمانی برند وروکس قابلیت نصب به صورت همزمان با کد های 1040 و 1032 را داشته و استفاده همزمان از این کد های پارکت لمینت آلمانی وروکس فلور به صورت نصب مولتی سایز زیبایی بی حد و حصری را به محیط زندگی شما می دهد.پارکت لمینت آلمانی DARK WALNUT وروکس فلور:
پارکت لمینت کد 1025 برند وروکس با ابعاد اختصاصی تایل 10*192*1285 میلیمتر و در بسته های 7 تایلی و به متراژ 1.73 متر مربع خدمت شما عزیزان تقدیم می گردد. کد 1025 پارکت لمینت آلمانی برند وروکس فلور قابلیت نصب مولتی سایز با کد  های 1034 و 1041 را داشته و با توجه به جدا بودن کد ها در بسته بندی های مختلف امکان نصب کد ها به صورت مجزا با توجه به ابعاد مختلف تایل در فضا های متفاوت محل کا یا منزل را فراهم می آورد. توصیه کارشناسان طراحی و اجرای برند وروکس در صورت نصب به صورتی غیر از مولتی سایز استفاده از تایل های عرض باریک(کد 1034 پارکت لمینت آلمانی برند وروکس) در فضا های با مساحت به نسبت کم تر مانند اتاق های خواب، مهمان و .... و تایل های با عرض پهن(کد های 1023، 1040 پارکت لمینت آلمانی برند وروکس) در فضا های با مساحت بیشتر مانند پذیرایی، لابی و .... می باشد.
پارکت لمینت آلمانی

پارکت لمینت آلمانی TRENDY CHESTNUT وروکس فلور:
پارکت لمینت کد 1033 برند وروکس با ابعاد اختصاصی تایل 10*192*1285 میلیمتر و در بسته های 7 تایلی و به متراژ 1.73 متر مربع خدمت شما عزیزان تقدیم می گردد. رویه تایل های این کد فندق تیره بوده و موردی بسیار خاص و منحصر به فرد در رنگ رویه پارکت لمینت های موجود در بازار ایران است.
ضریب سایش رویه AC4 پارکت لمینت آلمانی کد 1033 برند وروکس فلور در کنار تایل های چهار طرف شیار، کلیک پلاستیکی اضافی علاوه بر کلیک چوب در قسمت سری پارکت به عنوان نقطه ای که ماکزیمم تمرکز تنش و خستگی بار روی پارکت لمینت را ایجاد میکند، قابلیت انطباق این کد پارکت لمینت آلمانی برند وروکس با سیستم گرمایش از کف، رویه آنتی باکتریال سیستم کلیک 1CLICK 2GO و .... از خصوصیات بارز این کد پارکت لمینت آلمانی برند وروکس می باشد.

این کد پارکت لمینت آلمانی برند وروکس موجود انبار تهران نبوده و در صورت درخواست به صورت سفارشی خدمت شما بزرگواران تقدیم می گردد.    پارکت لمینت آلمانی  RUSTIC CHESTNUT وروکس فلور:
پارکت لمینت کد 1039 برند وروکس با ابعاد اختصاصی تایل 10*192*1285 میلیمتر و در بسته های 7 تایلی و به متراژ 1.73 متر مربع خدمت شما عزیزان تقدیم می گردد. رویه تایل های این کد فندقی روستیک بوده و موردی بسیار خاص و منحصر به فرد در رنگ رویه پارکت لمینت های موجود در بازار ایران است.

این کد از لحاظ مشخصات ساختاری کاملا منطبق با کد های گروه Monet  بوده و به صورت سفارشی خدمت شما دوستان تحویل می گردد.   
کد  های اشاره شده تا به این جای این نوشتا کلا از گروه Monet پارکت لمینت آلمانی برند وروکس بوده و در قسمت دوم این مقاله به بررسی سایر گروه ها خواهیم پرداخت.

}