معرفی ویژگی های پارکت لمینت با جنس چوب بلوط

یکی از انواع مدل های پارکت لمینت که مناسب برای افرادی است که قصد خرید پارکت لمینت با قیمت مناسب را دارند ، پارکت لمینت بلوط می باشد.بنابراین شما می توانید با صرف هزینه کمتری نسبت به سایر مدل های این کفپوش اقدام به تعویض کفپوش و تغییر دکوراسیون محیط مورد نظر خود نمایید. در این مقاله قصد داریم به بررسی پارکت لمینت بلوط پرداخته و ویژگی ها و معایب آن را معرفی نماییم.


ویژگی های چوب بلوط

یکی از انواع درخت ها با طول عمر و قدمت زیاد ، درخت بلوط می باشد.این درخت دارای گونه های مختلفی می باشد و بسیاری از وسایل چوبی را می توان با استفاده از آن ساخت.از جمله پر استفاده ترین چوب ها برای ساخت انواع وسایل چوبی ، چوب بلوط می باشد.این چوب از دیرباز تاکنون مورد استفاده در صنایع چوبی قرار گرفته است و انواع مختلفی از کفپوش تا به امروز به وسیله این چوب ساخته شده است. پارکت چوبی بلوط و یا پارکت لمینت بلوط دو نمونه از کفپوش هایی است که می توان با استفاده از این چوب ساخت.


در کشور ایران این درخت در نقاط شمال ، غرب و همچنین شمال غرب به وفور یافت می شود و اصلی ترین منبع این درخت جنگل های رشته کوه زاگرس می باشد.با توجه به این که این درخت جز پرکاربرد ترین انواع درخت ها برای مصارف ساخت و ساز در جهان به حساب می آید سالانه مقادیر بسیاری از آن بهره برداری و مجددا نهال های جایگزین آن ها کاشته می شود.

خرید پارکت لمینت


پارکت لمینت بلوط

امروزه خرید پارکت لمینت به عنوان یکی از زیباترین انواع کفپوش ها مورد استقبال مشتریان قرار گرفته و به علت گستردگی تنوع در طرح و رنگ و همچنین زیبایی آن سبب شده است طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد. یکی از مدل های این کفپوش ، پارکت لمینت بلوط می باشد که گزینه مناسب و پر فروشی محسوب می شود.با استفاده از این پارکت لمینت و در صورت استفاده صحیح از آن می توانید تا سالیان طولانی از این کفپوش در انواع محیط ها همچون ادارات ، منازل ، فروشگاه ها و... استفاده نمایید.


مزایای پارکت لمینت بلوط عبارتند از:

✔ قیمت پارکت لمینت بلوط به صرفه تر از سایر کفپوش ها می باشد.

✔ انواع رنگ و مدل های آن بر اساس دکوراسیون محیط موجود می باشد.

✔ کیفیت این پارکت لمینت در سطح بالایی قرار دارد.

✔ از نظر ظاهر و زیبایی یکی از بهترین مدل ها پارکت لمینت محسوب می شود.

✔ با توجه به ظاهر طبیعی آن می تواند جایگزین مناسبی برای پارکت چوبی باشد.

✔ این کفپوش دارای مقاومت نسبتا بالایی در برابر رطوبت را داراست.

✔ و...


شاید مهم ترین شاخصه و مزیت این پارکت لمینت نسبت به سایر مدل ها قیمت آن باشد. بنابراین اگر قصد خرید پارکت لمینت با قیمت و کیفیت مناسب را داشته باشید ، انتخاب پارکت لمینت بلوط یکی از بهترین گزینه ها برای شما می باشد.


انواع پارکت لمینت بلوط

همانطور که گفته شد این نوع کفپوش از نظر مدل ، طرح و رنگ دارای تنوع زیادی است که یکی از مزیت های آن محسوب می شود. بنابراین شما می توانید بر اساس سلیقه و دکوراسیون موجود اقدام به خرید پارکت لمینت مد نظر خود نمایید.انواع مدل های این پارکت لمینت عبارتند از:

1.پارکت لمینت بلوط روشن و سبک

استفاده از کفپوش با رنگ روشن بهترین گزینه برای فضاهای کوچک می باشد. با انتخاب و خرید پارکت لمینت روشن می توانید محیط را بزرگتر نشان داده و علاوه بر این تاثیر زیادی بر روشنایی فضا دارد. پارکت لمینت بلوط مدل روشن و سبک دارای رنگ های روشن و تنوع طرح های زیبا بر سطح آن می باشد و طبیعی بودن ظاهر آن جز ویژگی هایی است که می توان از آن در خانه هایی به دور از طبیعت سرسبز و جنگلی استفاده کرد.بنابراین این کفپوش جایگزین خوبی برای پارکت چوبی محسوب می شود.


2.پارکت لمینت بلوط با رنگ های گرم

این نوع رنگ های گرم همچون رنگ عسلی یکی از بهترین مدل ها برای استفاده از پارکت لمینت در فضاهای کلاسیک محسوب می شود.خرید پارکت لمینت بلوط عسلی رنگ انتخابی مناسب برای افرادی است که محیط های کلاسیک را می پسندند و علاوه بر این استفاده از این رنگ می تواند حس گرمی خاصی را به محیط ببخشد.


البته این مدل از پارکت لمینت بلوط دارای رنگبندی روشن و تیره می باشد که می توان بر اساس دکوراسیون محیط اقدام به انتخاب بهترین گزینه نمود.اگر قصد خرید پارکت لمینت کلاسیک برای محیط منزل خود را داشته باشد این نوع کفپوش یکی از بهترین و زیباترین گزینه های پیش روی شما می باشد.

پارکت لمینت


3.پارکت لمینت بلوط رنگ تیره

تنوع رنگی پارکت لمینت بلوط جز مهم ترین ویژگی های این کفپوش است که از رنگ های روشن تا تیره را شامل می شود.پارکت لمینت بلوط رنگ تیره برای فضاهای بزرگ مناسب است و گرمای خاصی را به محیط می بخشد.علاوه بر این اگر قصد خرید پارکت لمینت برای محیط های اداری و رسمی را داشته باشید ، این کفپوش می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.به طور کلی انتخاب پارکت لمینت بلوط تیره یکی از بهترین انتخاب ها برای استفاده در فضاهای مختلف اعم از فضای کلاسیک و مدرن محسوب می شود.


قیمت پارکت لمینت بلوط

قیمت پارکت لمینت بلوط نسبت به سایر مدل های این نوع کفپوش بسیار اقتصادی تر و مناسب می باشد و با توجه به تنوع طرح و رنگ و همچنین کیفیت مناسبی که دارد می توان گفت گزینه مناسبی برای علاقمندان به این کفپوش می باشد.در پایان اگر قصد خرید پارکت لمینت در مدل های مختلف را داشته باشید می توانید بهترین و با کیفیت ترین مدل های این کفپوش و یا سایر کفپوش ها همچون پارکت چوبی را از شرکت اسپوتا نوین چوب خریداری نمایید.


}